Zápasy

4. kolo: Klánovice - Loko Vltavín 5:3

02.10.2012 21:05
Dnes 29.9.2012 ml.dorost po velmi dobrém prvním poločase, který otočil nepříznivý stav 0:2 na 4:2 se ukázal potenciál celého mužstva, že má na to, aby porážel i silné soupře. Celý zápas skončil naším vítězstvím nad Loko Vltavín 5:3. O výhru se zasloužili Kuba Palata třemi góly a Pepa Bilý dva.

22. kolo: Klánovice - Bílá Hora 3:0

13.06.2011 09:09
Góly: Fuchs, Nejedlý, Kotyza

21. kolo: Bohemians - Klánovice 1:1

30.05.2011 08:56
Góly: Katuščák Dorost odehrál utkání na Bohemians Praha 1:1(0:1). Bohemka byly lepší herně, ale paradoxně víc příležitostí na vstřelení gólu bylo na naší straně. Gól dal Katy.

20. kolo: Klánovice - Řepy 10:1 (7:0)

23.05.2011 12:54
Góly: 4x Katy, 2x Fuky, Dóša, Louža, Kuba Palata, M.Lorenc Dorost o víkendu(v sobotu) vyhrál doma 10:1. Kluci porazili Řepy a je potřeba říct,že to byla jednoduchá cesta za třemi body.

19. kolo: Admira - Klánovice 4:3

16.05.2011 08:56
Góly: Loužecký, Sochůrek, Katuščák Dorost prohrál na Admiře 4:3.Zápas byl vyrovnaný,více vyložených šancí měli naši kluci,ale nic z toho.Bohužel výsledek je po individuálních chybách pro nás nepříjemný.Góly Loužecký.Sochůrek,Katuščák

18. kolo: Klánovice - Radotín 3:0 (3:0)

08.05.2011 23:47
Góly: 2x Katuščák, Fuchs Dorost potvrdil velmi dobré jaro a v domácím utkání porazil Radotín 3:0. Soupeř přijel oslaben a to bylo možná naše štěstí, protože dopředu byl velmi nebezpečný.

17. kolo: Chodov - Klánovice 4:5 (3:3)

02.05.2011 12:25
Góly: 4x Lorenc, Fuchs Reportáž Fukáč: Dorost vyhrál na Chodově 5-4. Celý zápas jsme se potýkali se špatným výkonem rozhodčího, který Chodovu odpustil minimálně 2 penalty. Ve 20. minutě jsme vedli 3:0 a Chodov potom vystřídali 2 hráče, kteří přišli později a naši stopeři si s...

16. kolo: Zbraslav - Klánovice 3:3

25.04.2011 15:01
Góly: 2x Fuchs, Nejedlý

15. kolo: Klánovice - FC King 2:3 (1:1)

16.04.2011 19:07
Góly: Katuščák, Richtr Nádherný zápas proti aktuálně nejlepšímu týmu soutěže odehráli doma naši dorostenci. V první půli jsme se dostali do vedení po centru a hlavičce Katyho. O chvíli později jsme mohli zvýšit na 2:0, ale místo toho soupeř z protiútoku vyrovnal. Ve druhé půli jsme dvakrát...

14. kolo: Stodůlky - Klánovice 2:2 (0:1)

10.04.2011 19:42
Góly: Richtr, Loužecký Po výborném výkonu nás o vítězství na půdě prvního týmu tabulky připravil až gól v posledních vteřinách zápasu.