Realizační tým:

Tumpach Martin, hlavní trenér, M: 602 281 513, mail: Martin.Tumpach@junghein rich .cz
- Svoboda Tomáš, trenér a vedoucí mužstva, M: 775 333 060, mail: tomiks@seznam.cz
- Kotrbová Tereza, kondiční trenérka, M: 732 257 841, mail: tereza.kotrbova@seznam.cz   


- více informací, fotek a videí nalezneze na facebooku - www.facebook.com/fkkjuniorka/?fref=ts

tréninky: úterý a čtvrtek od 18,00 do 19,30

Juniorka - 23  M-2/C

1 26.08.17 sobota 10:30 AFK Záběhlice FK Klánovice, z.s.  "B" 0 : 5
2 02.09.17 sobota 17:00 FK Klánovice, z.s.  "B" TJ Kyje Praha 14  "B" 9 : 4
3 09.09.17 sobota 17:00 Spartak Hrdlořezy, z.s.  "B" FK Klánovice, z.s.  "B" 0 : 4
4 17.09.17 neděle 16:30 FK Klánovice, z.s.  "B" SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY  "B" 4 : 0
5 23.09.17 sobota 11:00 TJ Spoje Praha  "C" FK Klánovice, z.s.  "B" 2 : 0
6 30.09.17 sobota 16:30 FK Klánovice, z.s.  "B" SK Čechie Uhříněves, z.s.  "B" 10 : 1
7 07.10.17 sobota 16:00 SK Dolní Měcholupy,o.s. FK Klánovice, z.s.  "B" 2 : 1
8 14.10.17 sobota 15:30 FK Klánovice, z.s.  "B" TJ SOKOL BENICE  "B" 11 : 2
9 22.10.17 neděle 15:30 TJ Sokol Běchovice FK Klánovice, z.s.  "B" - : -

Starší dorost 

32 D-1/A- Sezona 2016/2017

 
Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek
12. 04.09.16 neděle 17:00 FK Klánovice Přední Kopanina 2 : 3
1. 11.09.16 neděle 17:00 FK Klánovice ČAFC Praha 1 : 5
13. 14.09.16 středa 18:00 Satalice FK Klánovice 2 : 2
2. 18.09.16 neděle 17:00 FK Klánovice Stodůlky 2 : 1
3. 24.09.16 sobota 10:30 Újezd nad Lesy FK Klánovice 0 : 1
4. 02.10.16 neděle 16:00 FK Klánovice Čechie Smíchov 5 : 1
5. 09.10.16 neděle 16:00 SK Ďáblice FK Klánovice 1 : 3
6. 16.10.16 neděle 16:00 FK Klánovice Union Vršovice "B" 2 : 1
7. 23.10.16 neděle 13:00 Slavoj Suchdol FK Klánovice 0 : 3
8. 30.10.16 neděle 14:30 FK Klánovice Slovan Bohnice 4 : 2
9. 06.11.16 neděle 14:00 Kyje Praha 14 FK Klánovice 0 : 5
10. 13.11.16 neděle 14:00 FK Klánovice Viktoria Štěrboholy 4 : 0
11. 19.11.16 sobota 11:15 Junior Praha FK Klánovice 2 : 4

Starší dorost

32 D-1/A

 
Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek
17. 19.03.17 neděle 14:00 Stodůlky FK Klánovice 0 : 1
16. 23.03.17 čtvrtek 18:30 ČAFC Praha FK Klánovice 6 : 0
18. 26.03.17 neděle 15:00 FK Klánovice Újezd nad Lesy 7 : 3
19. 01.04.17 sobota 12:30 Čechie Smíchov FK Klánovice 0 : 2
20. 09.04.17 neděle 16:30 FK Klánovice SK Ďáblice 0 : 3
21. 17.04.17 pondělí 14:45 Union Vršovice "B" FK Klánovice 0 : 2
14. 19.04.17 středa 17:00 FK Klánovice SK Libuš 1 : 2
22. 23.04.17 neděle 17:00 FK Klánovice Slavoj Suchdol 3 : 0
23. 29.04.17 sobota 13:00 Slovan Bohnice FK Klánovice 3 : 2
24. 08.05.17 pondělí 17:00 FK Klánovice Kyje Praha 7 : 2
15. 11.05.17 čtvrtek 17:00 Slavoj Vyšehrad FK Klánovice 3 : 1
25. 13.05.17 sobota 17:00 Viktoria Štěrboholy FK Klánovice 0 : 5
26. 21.05.17 neděle 17:00 FK Klánovice Junior Praha 8 : 2
27. 28.05.17 neděle 11:00 Přední Kopanina FK Klánovice 6 : 1
28. 04.06.17 neděle 17:00 FK Klánovice SK Satalice 3 : 0
29. 10.06.17 sobota 11:00 SK Libuš FK Klánovice 1: 3
30. 18.06.17 neděle 17:00 FK Klánovice Slavoj Vyšehrad 3 : 1


sezóna 2015/2016 - přebor mladšího dorostu

souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/1493

Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek
1. 06.09.15 neděle 17:00 FK Klánovice SK Střešovice 1 : 4
2. 13.09.15 neděle 14:30 FC TEMPO Praha FK Klánovice 2 : 2 
3. 20.09.15 neděle 16:30 FK Klánovice ABC Braník 2 : 3
4. 27.09.15 neděle 16:30 FK Klánovice Loko VLTAVÍN - : -
5. 04.10.15 neděle 13:45 FK Motorlet Praha FK Klánovice - : -
6. 11.10.15 neděle 16:00 FK Klánovice FC ZLIĆÍN - : -
7. 18.10.15 neděle 13:30 SK Aritma Praha FK Klánovice - : -
8. 25.10.15 neděle 14:30 FK Klánovice SK UNION Vršovice - : -
9. 01.11.15 neděle 12:00 FSC LIBUŠ FK Klánovice - : -
10. 08.11.15 neděle 14:00 FK Klánovice FC Háje - : -
11. 15.11.15 neděle 12:30 FA Praha FK Klánovice - : -

 

 

 

 

 

sezóna 2014/2015 - přebor mladšího dorostu

 
Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek
12. 04.04.15 sobota 12:45 SK Střešovice Klánovice 7 : 0
13. 09.04.15 čtvrtek 17:30 Klánovice Tempo 0 : 1
14. 18.04.15 sobota 14:45 Braník Klánovice 2 : 5
15. 25.04.15 sobota 16:30 Loko Vltavín Klánovice 4 : 1
16. 03.05.15 neděle 17:00 Klánovice Motorlet C 2 : 1
17. 08.05.15 pátek 17:00 Satalice Klánovice 1 : 1
18. 17.05.15 neděle 17:00 Klánovice Aritma 1 : 1
19. 19.05.15 úterý 17:30 Vršovice Klánovice 2 : 3
20. 31.05.15 neděle 17:00 Klánovice Libuš 4 : 1
21. 06.06.15 sobota 14:45 Háje Klánovice 3 : 0
22. 14.06.15 neděle 17:00 Klánovice FA Praha 2 : 2
 
Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek
1. 06.09.14 sobota 17:00 Klánovice SK Střešovice 1 : 2
2. 14.09.14 neděle 14:30 Tempo Klánovice 6 : 3
3. 21.09.14 neděle 16:30 Klánovice Braník 0 : 9
4. 28.09.14 neděle 16:30 Klánovice Loko Vltavín 4 : 2
5. 01.10.14 středa 16:30 Motorlet C Klánovice 10 : 0
6. 12.10.14 neděle 16:00 Klánovice Satalice 4 : 2
7. 19.10.14 neděle 13:30 Aritma Klánovice 2 : 1
8. 26.10.14 neděle 16:00 Klánovice Vršovice 1 : 5
9. 02.11.14     neděle 13:30 Libuš Klánovice 1 : 3
10. 09.11.14 neděle 14:00 Klánovice Háje 1 : 1
11. 29.10.14 středa 12:00 FA Praha Klánovice 1 : 1

 

2013/2014

Aktuální tabulka > D2A - I. třída

www.fotbalpraha.cz/D2A

Rozpis zápasů - jaro 2014

Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek
1. 05.04.14 sobota 11:00 Klánovice Aritma B 9 : 1
2. 12.04.14 sobota 11:00 Klánovice FA Praha 3 : 0
3. 21.04.14 pondělí 17:00 Junior Klánovice 1 : 6
4. 26.04.14 sobota 11:00 Klánovice Háje 2 : 0
5. 04.05.14 neděle 13:30 Motorlet C Klánovice 5 : 2
6. 10.05.14 sobota 11:00 Klánovice SK Střešovice B 2 : 1
7. 18.05.14 neděle 14:30 Tempo B Klánovice 4 : 6
8. 24.05.14 sobota 11:00 Klánovice Admira B 0 : 3 K
9. 29.05.14 čtvrtek 17:30 Klánovice Újezd nad Lesy 6 : 3
10. 07.06.14 sobota 11:00 Klánovice Zličín 2 : 0
11. 14.06.14 sobota 10:30 Ďáblice Klánovice 2 : 3

Rozpis zápasů - podzim 2013

Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek
1. 08.09.13 neděle 13:00 Aritma B Klánovice 1 : 2
2. 14.09.13 sobota 12:30 FA Praha Klánovice 4 : 2
3. 21.09.13 sobota 11:00 Klánovice Junior 3 : 0
4. 29.09.13 neděle 16:30 Háje Klánovice 4 : 1
5. 05.10.13 sobota 13:30 Klánovice Motorlet C 4 : 3
6. 13.10.13 neděle 11:00 SK Střešovice B Klánovice 4 : 2
7. 19.10.13 sobota 11:00 Klánovice Tempo B 7 : 0
8. 26.10.13 sobota 14:15 Admira B Klánovice 1 : 1
9. 03.11.13 neděle 12:00 Klánovice Újezd nad Lesy 3 : 2
10. 10.11.13 neděle 12:00 Zličín Klánovice 2 : 1
11. 16.11.13 sobota 11:00 Klánovice Ďáblice 3 : 2

 

2012/2013

Aktuální tabulka > D3A - 43 MD - 2.A

www.fotbalpraha.cz/D3A

Rozpis zápasů - jaro 2013

10. 06.04.13 sobota 12:30 Bohemians Praha B Klánovice 1 : 2
11.           - : -
12. 20.04.13 sobota 17:00 Braník B Klánovice 0 : 1
13. 27.04.13 sobota 13:15 Loko Vltavín B Klánovice 3 : 1
14. 04.05.13 sobota 15:00 Klánovice Bohnice 2 : 0
15. 11.05.13 sobota 14:45 Zbraslav Klánovice 2 : 1
16. 18.05.13 sobota 15:00 Klánovice Miškovice zrušeno
17. 26.05.13 neděle 12:30 Řepy Klánovice 1 : 6
18. 01.06.13 sobota 15:00 Klánovice SK Vikt. Žižkov B 4 : 0

 

Rozpis zápasů - podzim 2012

Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek
1. 08.09.12 sobota 14:00 Klánovice Bohemians Praha B 3 : 9
2. 16.09.12 neděle 10:15 Královice Klánovice zrušeno
3. 22.09.12 sobota 14:00 Klánovice Braník B 2 : 4
4. 29.09.12 sobota 11:00 Klánovice Loko Vltavín B 5 : 3
5. 07.10.12 neděle 13:30 Bohnice Klánovice 3 : 0
6. 13.10.12 sobota 14:00 Klánovice Zbraslav 1 : 2
7. 21.10.12 neděle 10:30 Miškovice Klánovice 2 : 7
8. 10.11.12 sobota 11:00 Klánovice Řepy 4 : 1
9. 03.11.12 sobota 9:00 SK Vikt. Žižkov B Klánovice 0 : 5

 

2010/2011

Cíl pro sezónu:

- úspěšné začlenění mladších dorostenců v kategorii staršího dorostu
- hrát dobrej fotbal

Přednosti týmu:

- vynikající parta, pomoc starších kluků všem nováčkům

Aktuální tabulka > C2A - I. třída - skupina A (starší dorost)

 

1. King 22 16 1 5 100 : 36 49
2. Stodůlky 22 15 1 6 98 : 34 46
3. Slivenec 22 14 3 5 69 : 48 45
4. Admira B 22 13 5 4 81 : 44 44
5. Zbraslav 22 13 4 5 58 : 35 43
6. Klánovice 22 10 4 8 81 : 50 34
7. Bohemians Praha B 22 9 7 6 54 : 41 34
8. Chodov 22 8 2 12 55 : 52 26
9. Př.Kopanina 22 7 1 14 50 : 73 22
10. Radotín 22 4 5 13 33 : 101 17
11. Řepy 22 4 3 15 43 : 115 15
12. Bílá Hora 22 0 2 20 22 : 115 2

 

Rozpis zápasů - jaro 2011

 

12 Slivenec Klánovice 27.3. NE 12:45 0:3
13 Klánovice Př. Kopanina 2.4. SO 14:00 6:0
14 Stodůlky Klánovice 10.4. NE 14:15 2:2
15 Klánovice King 16.4. SO 14:00 2:3
16 Zbraslav Klánovice 23.4. SO 17:00 3:3
17 Chodov Klánovice 1.5. NE 17:00 4:5
18 Klánovice Radotín 7.5. SO 14:00 3:0
19 Admira Klánovice 15.5. NE 17:00 4:3
20 Klánovice Řepy 21.5. SO 14:00 10:1
21 Bohemians B Klánovice 28.5. SO 13:00 1:1
22 Klánovice Bílá Hora 4.6. SO 14:00 3:0

 

Rozpis zápasů - podzim 2010

 

1 Klánovice Slivenec 4.9. SO 14:00 2:3
2 Př. Kopanina Klánovice 12.9. NE 17:00 0:2
3 Klánovice Stodůlky 18.9. SO 14:00 0:2
4 King Klánovice 25.9. SO 9:15 7:3
5 Klánovice Zbraslav 2.10. SO 14:00 3:2
6 Klánovice Chodov 9.10. SO 14:00 1:1
7 Radotín Klánovice 16.10. SO 10:30 0:20
8 Klánovice Admira 23.10. SO 14:00 3:5
9 Řepy Klánovice 31.10. NE 10:00 5:2
10 Klánovice Bohemians B 6.11. SO 14:00 0:5
11 Bílá Hora Klánovice 14,11 NE 11:30 2:4