Realizační tým:

Fuchs Marek - "fuky", trenér, M: 737 509 760mail: marek.fuchs@seznam.cz
- Lorenc Michal - "čenda", trené
r, M: 732 813 080, mail: lorendinho@seznam.cz

tréninky: pondělí a středa od 18:30 do 20:00

Mladší dorost - 43  MD-2/A

1 27.08.17 neděle 10:00 FK Klánovice, z.s. TJ AVIA Čakovice 2 : 4
2 03.09.17 neděle 17:00 SK GORDIC Kačerov, z .s.  "B" FK Klánovice, z.s. 5 : 0
3 09.09.17 sobota 10:00 FK Klánovice, z.s. Běchovičtí sršni z.s. 11 : 1
4 17.09.17 neděle 16:30 Spartak Hrdlořezy, z.s. FK Klánovice, z.s. 6 : 2
5 23.09.17 sobota 10:00 FK Klánovice, z.s. SK Čechie Uhříněves, z.s. 5 : 1
6 01.10.17 neděle 10:15 TJ Sokol Bílá Hora FK Klánovice, z.s. 1 : 4
7 07.10.17 sobota 10:00 FK Klánovice, z.s. Jižní Město Chodov, o.s. 4 : 3
8 15.10.17 neděle 17:00 ČAFC Praha z.s. FK Klánovice, z.s. 4 : 3
9 21.10.17 sobota 10:00 FK Klánovice, z.s. TJ Kyje Praha 14 - : -
10 29.10.17 neděle 15:30 FK Klánovice, z.s. FK Řeporyje, z.s. - : -
11 05.11.17 neděle 14:00 TJ Březiněves FK Klánovice, z.s. - : -
12 11.11.17 sobota 10:00 FK Klánovice, z.s. FA Alexe Zbura s.r.o. - : -
13 19.11.17 neděle 13:30 TJ Sokol Řepy, z.s. FK Klánovice, z.s. - : -

 

Starší žáci

54 SŽ-2/A- Sezona 2016/2017

 
Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek
1. 11.09.16 neděle 12:00 FK Klánovice Spartak Hrdlořezy 4 : 9
2. 18.09.16 neděle 13:30 FC Háje Jižní Město FK Klánovice 4 : 3
3. 25.09.16 neděle 12:00 FK Klánovice ABC Braník "B" 3 : 4
4. 02.10.16 neděle 16:30 SK Modřany FK Klánovice 0 : 8
5. 09.10.16 neděle 12:00 FK Klánovice Sparta - dívky 2 : 3
6. 16.10.16 neděle 13:45 Slovan Kunratice FK Klánovice 3 : 11
7. 23.10.16 neděle 12:00 FK Klánovice Jižní Město Chodov 0 : 10
8. 30.10.16 neděle 12:00 FK Klánovice Běchovičtí sršni 0 : 2
9. 06.11.16 neděle 12:00 Satalice FK Klánovice 0 : 3

Starší žáci

54 SŽ-2/A

 
Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek
11. 26.03.17 neděle 12:00 FK Klánovice FC Háje Jižní Město 2 : 4
10. 09.04.17 neděle 16:30 Spartak Hrdlořezy FK Klánovice 3 : 1
12. 23.04.17 neděle 9:00 ABC Braník "B" FK Klánovice 3 : 0
13. 30.04.17 neděle 12:00 FK Klánovice SK Modřany 5 : 1
14. 07.05.17 neděle 10:30 Sparta - dívky FK Klánovice 2 : 4
15. 14.05.17 neděle 12:00 FK Klánovice Slovan Kunratice 17 : 0
16. 21.05.17 neděle 14:00 Jižní Město Chodov FK Klánovice 10 : 1
17. 28.05.17 neděle 15:00 Běchovičtí sršni FK Klánovice 5 : 0
18. 04.06.17 neděle 12:00 FK Klánovice Satalice 5 : 4


2015/2016

souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/1660

Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek

1.

06.09.15

neděle

14:00

FK Klánovice

SK Horní Měcholupy

3 : 3

2.

12.09.15

sobota

14:45

ČAFC Praha "B"

FK Klánovice

3 : 1

3.

20.09.15

neděle

14:00

FK Klánovice

SK GORDIC Kačerov

0 : 10

4.

26.09.15

sobota

12:15

Junior Praha

FK Klánovice

9 : 3

5.

04.10.15

neděle

14:00

FK Klánovice

Jižní Město Chodov

0 : 10

6.

11.10.15

neděle

14:15

FC Háje "B"

FK Klánovice

12 : 0

7.

18.10.15

neděle

14:00

FK Klánovice

Spartak Hrdlořezy

 3 : 0

8. 25.10.15 neděle 14:00 FK Klánovice Sokol Dolní Počernice  1 : 15
9. 01.11.15 neděle 10:30 Sokol Cholupice FK Klánovice 14 : 1

 

 

2013/2014

Aktuální tabulka > E2A - I. třída - skupina A

www.fotbalpraha.cz/e2a

Rozpis zápasů - jaro 2014

Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek
1. 21.04.14 pondělí 15:00 Uhříněves Klánovice 4 : 2
2. 27.04.14 neděle 16:00 Klánovice Lipence 6 : 1
3. 03.05.14 sobota 15:00 FA Praha Klánovice 2 : 2
4. 11.05.14 neděle 16:00 Klánovice Praga 4 : 2
6. 25.05.14 neděle 16:00 Klánovice Čechie Smíchov 0 : 2
7. 31.05.14 sobota 16:00 Libuš Klánovice 0 : 1
8. 30.05.14 pátek 18:30 Klánovice Slivenec 3 : 1
9. 15.06.14 neděle 15:00 PSK Union Klánovice - : -

Rozpis zápasů - podzim 2013

Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek
1. 08.09.13 neděle 16:00 Klánovice Uhříněves 3 : 7
2. 15.09.13 neděle 14:30 Lipence Klánovice 2 : 2
3. 22.09.13 neděle 16:00 Klánovice FA Praha 3 : 1
4. 29.09.13 neděle 14:30 Praga Klánovice 1 : 5
5. 06.10.13 neděle 16:00 Klánovice Kunratice zrušeno
6. 13.10.13 neděle 16:30 Čechie Smíchov Klánovice 1 : 0
7. 20.10.13 neděle 16:00 Klánovice Libuš 2 : 0
8. 26.10.13 sobota 14:00 Slivenec Klánovice 1 : 4
9. 03.11.13 neděle 14:30 Klánovice PSK Union 5 : 0

 

2012/2013

Aktuální tabulka > E2A - I. třída - skupina A

www.fotbalpraha.cz/e2a

Rozpis zápasů - jaro 2013

Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek
12. 23.03.13 sobota 15:00 Bohemians Praha B Klánovice 5 : 2
13. 08.06.13 sobota 9:00 Klánovice Braník B 1 : 3
14. 07.04.13 neděle 14:30 Satalice Klánovice 2 : 6
15. 13.04.13 sobota 9:00 Klánovice Praga 1 : 3
16. 21.04.13 neděle 17:00 Dolní Počernice Klánovice 3 : 1
17. 27.04.13 sobota 9:00 Klánovice Kolovraty 1 : 1
18. 04.05.13 sobota 11:45 Libuš Klánovice 1 : 0
19. 11.05.13 sobota 9:30 Lipence Klánovice 1 : 3
20. 19.05.13 neděle 12:30 Tempo B Klánovice 1 : 3
21. 26.05.13 neděle 16:00 Uhříněves Klánovice 3 : 7
22. 30.05.13 čtvrtek 18:00 Klánovice Újezd Praha 4 9 : 0

 

Rozpis zápasů - podzim 2012

Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek
1. 08.09.12 sobota 9:00 Klánovice Bohemians Praha B 2 : 3
2. 16.09.12 neděle 12:30 Braník B Klánovice 6 : 1
3. 22.09.12 sobota 9:00 Klánovice Satalice 5 : 2
4. 28.09.12 pátek 10:30 Praga Klánovice 1 : 4
5. 06.10.12 sobota 9:00 Klánovice Dolní Počernice 7 : 0
6. 14.10.12 neděle 12:15 Kolovraty Klánovice 2 : 7
7. 20.10.12 sobota 9:00 Klánovice Libuš 3 : 1
8. 17.11.12 sobota 11:00 Klánovice Lipence 5 : 2
9. 03.11.12 sobota 12:00 Klánovice Tempo B 9 : 1
10. 10.11.12 sobota 9:00 Klánovice Uhříněves 2 : 2
11. 18.11.12 neděle 11:45 Újezd Praha 4 Klánovice 6 : 0

2011/2012

Aktuální tabulka > E2B - I. třída - skupina B (starší žáci)

http://www.fotbalpraha.cz/e2b

Rozpis zápasů - jaro 2012

Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek
14. 24.03.12 sobota 10:30 Klánovice Miškovice ====
15. 31.03.12 sobota 13:00 Zličín Klánovice 0 : 2
16. 07.04.12 sobota 10:30 Klánovice Újezd nad Lesy 4 : 2
17. 15.04.12 neděle 10:30 Přední Kopanina Klánovice 2 : 2
18. 21.04.12 sobota 10:30 Klánovice Stodůlky 0 : 4
19. 28.04.12 sobota 10:30 Klánovice Motorlet 1 : 0
20. 06.05.12 neděle 11:45 Bohnice Klánovice 0 : 3
21. 12.05.12 sobota 10:30 Klánovice SK Střešovice B 0 : 2
22. 20.05.12 neděle 9:30 Řeporyje Klánovice 1 : 9
23. 26.05.12 sobota 10:30 Klánovice Řepy 1 : 0
24. 31.05.12 čtvrtek 18:00 SK Viktorie Žižkov Klánovice 0 : 6
25. 09.06.12 sobota 10:30 Klánovice Bohemians Praha 0 : 6
26.       volno   - : -

 

Rozpis zápasů - podzim 2011

Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek
1. 4.9.11 neděle 17:00 Miškovice Klánovice 0 : 10
12. 7.9.11 středa 17:00 Bohemians Praha Klánovice 9 : 1
2. 10.9.11 sobota 10:30 Klánovice Zličín 3 : 2
3. 18.9.11 neděle 10:00 Újezd nad Lesy Klánovice 1 : 4
4. 24.9.11 sobota 10:30 Klánovice Přední Kopanina 3 : 0
5. 28.9.11 středa 10:30 Stodůlky Klánovice 1 : 4
6. 9.10.11 neděle 16:00 Motorlet Klánovice 1 : 1
7. 15.10.11 sobota 10:30 Klánovice Bohnice 3 : 0
8. 22.10.11 sobota 15:15 SK Střešovice B Klánovice 3 : 4
9. 29.10.11 sobota 10:30 Klánovice Řeporyje 4 : 0
10. 6.11.11 neděle 14:30 Řepy Klánovice 5 : 1
11. 12.11.11 sobota 10:30 Klánovice SK Viktorie Žižkov 7 : 0

 

2010/2011

Cíl pro sezónu:

- zkusit se udržet v 1. třídě, ideálně hrát o klidný střed tabulky

Přednosti týmu:

- nasazení, bojovnost, dobrá parta, soudržnost

Aktuální tabulka > E2B - I. třída - skupina B (starší žáci)

 

1. Vršovice 22 17 2 3 116 : 27 53
2. Bohemians Praha 22 17 1 4 112 : 20 52
3. Újezd nad Lesy 22 16 3 3 97 : 24 51
4. Radotín 22 16 1 5 71 : 26 49
5. SK Střešovice B 22 13 5 4 84 : 23 44
6. Slavoj Podolí B 22 11 1 10 81 : 51 34
7. Stodůlky 22 10 2 10 82 : 62 32
8. Klánovice 22 6 1 15 41 : 98 19
9. Bohnice 22 5 1 16 31 : 77 16
10. Př.Kopanina 22 4 1 17 27 : 98 13
11. Chodov 22 3 2 17 17 : 155 11
12. Ďáblice 22 2 4 16 26 : 124 10

 

Rozpis zápasů - jaro 2011

 

12 Klánovice Bohemians Praha 26.3. SO 10:30 1:9
13 Chodov Klánovice 2.4. SO 14:00 4:0
14 - změna Klánovice Slavoj Podolí B 5.4. UT 17:00 5:2
15 Vršovice Klánovice 16.4. SO 10:15 8:2
16 - změna Klánovice Újezd n. Lesy 19.4. UT 17:00 2:7
17 Př. Kopanina Klánovice 1.5. NE 17:00 0:4
18 Klánovice Stodůlky 7.5. SO 10:30 5:3
19 Klánovice Střešovice B 14.5. SO 10:30 1:3
20 Bohnice Klánovice 22.5. NE 14:45 2:1
21 - změna Klánovice Ďáblice 26.5. ČT 17:30 2:2
22 Radotín Klánovice 4.6. SO 13:00 5:1

 

Rozpis zápasů - podzim 2010

 

1 Bohemians Praha Klánovice 4.9. SO 10:30 9:0
2 Klánovice Chodov 11.9. SO 10:30 1:3
3 Slavoj Podolí B Klánovice 18.9. SO 12:30 7:1
4 - změna Klánovice Vršovice 21.9. ÚT 17:00 2:4
5 Újezd n. Lesy Klánovice 3.10. NE 10:00 4:1
6 Klánovice Př. Kopanina 9.10. SO 10:30 4:1
7 Stodůlky Klánovice 16.10. SO 10:00 8:1
8 Střešovice B Klánovice 24.10. NE 12:15 8:1
9 - změna Klánovice Bohnice 31.10. NE 15:15 2:1
10 Ďáblice Klánovice 7.11. NE 10:00 0:2
11 Klánovice Radotín 13.11. SO 10:30 2:6