Realizační tým:

- Jan Silovský- Trenér: tel. 603828357, mail: zamsila@seznam.cz
- Miroslav Šafus- Vedoucí týmu: tel. 603231921, mail:  safi.stav@seznam.cz  

- Matěj Nejedlý, tiskový mluvčí, mail: matej.nejedly@tazu.czmatej.nejedly@atlas.cz

- tréninky: úterý a čtvrtek od 19,00 do 20,30

 

Muži - 23  M-2/C

1 27.08.17 neděle 16:00 FK Klánovice, z.s. TJ PRAGA  "C" 4 : 0 
2 03.09.17 neděle 17:00 Sokol Kolovraty  "B" FK Klánovice, z.s. 0 : 8
3 09.09.17 sobota 17:00 FK Klánovice, z.s. SK Újezd Praha 4, z.s.  "B" 3 : 1
4 16.09.17 sobota 10:30 TJ SOKOL BENICE FK Klánovice, z.s. 3 : 4
5 23.09.17 sobota 16:30 FK Klánovice, z.s. TJ SOKOL PÍSNICE 4 : 2
6 01.10.17 neděle 16:30 Dolní Počernice z.s. "C" FK Klánovice, z.s. 2 : 10
7 08.10.17 neděle 16:00 FK Klánovice, z.s. Jižní Město Chodov "B" 13 : 1
18 15.10.17 neděle 15:30 SK Hostivař  "B" FK Klánovice, z.s. 4 : 2
9 21.10.17 sobota 15:30 FK Klánovice, z.s. A.F.K. Olympia Šeberov 2 : 0
10 28.10.17 sobota 14:30 FK Čechie Dubeč, z.s.  "B" FK Klánovice, z.s. - : -
11 04.11.17 sobota 14:00 FK Klánovice, z.s. TJ JUNIOR PRAHA, z.s. - : -
             

Muži

24 M-2/D
 
Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek
12. 08.04.17 sobota 16:30 FK Klánovice Štěrboholy "B" 4 : 1
13. 14.04.17 pátek 17:00 Čechie Dubeč "B" FK Klánovice 1 : 2
14. 22.04.17 sobota 17:00 FK Klánovice Kyje Praha 14 "B" 3 : 0 (K)
15. 01.05.17 pondělí 17:00 Olympia Šeberov FK Klánovice 0 : 4
16. 06.05.17 sobota 17:00 FK Klánovice Sokol Kolovraty "B" 4 : 0
18. 21.05.17 neděle 10:45 Junior Praha FK Klánovice 2 : 0
19. 27.05.17 sobota 17:00 FK Klánovice Slovan Kunratice "B" 11 : 0
20. 04.06.17 neděle 17:00 Spartak Hrdlořezy FK Klánovice 3 : 0
10. 10.06.17 sobota 17:00 FK Klánovice Jižní Město Chodov 9 : 1
23. 18.06.17 neděle 17:00 SK Hostivař "B" FK Klánovice 4 : 1

Muži 2016/2017

24 M-2/D

 
Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek
1. 11.09.16 neděle 17:00 Štěrboholy "B" FK Klánovice 1 : 6
2. 17.09.16 sobota 17:00 FK Klánovice Čechie Dubeč "B" 6 : 1
3. 24.09.16 sobota 10:15 Kyje Praha 14 "B" FK Klánovice 2 : 7
4. 01.10.16 sobota 16:30 FK Klánovice Olympia Šeberov 7 : 2
5. 09.10.16 neděle 16:00 Sokol Kolovraty "B" FK Klánovice 2 : 3
7. 22.10.16 sobota 15:30 FK Klánovice Junior Praha 2 : 2
8. 28.10.16 pátek 14:30 Slovan Kunratice "B" FK Klánovice 3 : 3
9. 05.11.16 sobota 14:00 FK Klánovice Spartak Hrdlořezy 1 : 2
10. 13.11.16 neděle 14:00 Jižní Město Chodov FK Klánovice 0 : 2
23. 19.11.16 sobota 13:30 FK Klánovice SK Hostivař "B" 6 : 2

sezona 2015/2016 - I.B třída, skupina B

souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/1500

Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek
1. 22.08.15 sobota 17:00 FK Klánovice Sokol Benice  1:1
2. 29.08.15 sobota 17:00 FK Klánovice Sokol Řepy  0:1
3. 06.09.15 neděle 14:00 Ďáblice "B" FK Klánovice  2:1
4. 12.09.15 sobota 17:00 FK Klánovice FC Háje "B"  0:1
5. 19.09.15 sobota 10:30 Avia Čakovice FK Klánovice  3:1
6. 26.09.15 sobota 16:30 FK Klánovice FK Union Strašnice  0:7
7. 03.10.15 sobota 16:00 Újezd nad Lesy "B" FK Klánovice  3:0
8. 10.10.15 sobota 16:00 FK Klánovice SK Třeboradice "B"  2:3
9. 17.10.15 sobota 15:30 Spartak Kbely FK Klánovice  7:1
10. 24.10.15 sobota 14:30 FK Klánovice ČZU Praha  1:3
11. 31.10.15 sobota 11:30 Sokol Cholupice "B" FK Klánovice  7:3
12. 07.11.15 sobota 14:00 FK Klánovice Dolní Chabry "B"  3:2
13. 15.11.15 neděle 13:30 ABC Braník "B" FK Klánovice  6:1

 

 

 

sezóna 2014/2015 - II. třída, skupina B

 
Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek
12. 06.04.15 pondělí 13:00 Klánovice Troja B 1 : 1
13. 11.04.15 sobota 10:30 Bohnice B Klánovice 1 : 2
14. 18.04.15 sobota 17:00 Klánovice King zrušeno
15. 25.04.15 sobota 17:00 Klánovice Chabry B 2 : 2
16. 03.05.15 neděle 14:00 Ďáblice C Klánovice 0 : 3
17. 09.05.15 sobota 17:00 Klánovice Vinoř 5 : 0
18. 16.05.15 sobota 10:30 Union Žižkov Klánovice 1 : 5
19. 23.05.15 sobota 17:00 Klánovice Satalice 2 : 0
20. 30.05.15 sobota 10:15 Xaverov Klánovice 1 : 1
21. 06.06.15 sobota 17:00 Klánovice Dolní Měcholupy 3 : 0
22. 14.06.15 neděle 17:00 Kbely B Klánovice 2 : 3
 
1. 07.09.14 neděle 17:00 Troja B Klánovice 1 : 5
2. 13.09.14 sobota 17:00 Klánovice Bohnice B 1 : 0
3. 21.09.14 neděle 10:45 King Klánovice 0 : 3
4. 28.09.14 neděle 16:30 Chabry B Klánovice 2 : 1
5. 04.10.14 sobota 16:00 Klánovice Ďáblice C 5 : 0
6. 12.10.14 neděle 16:00 Vinoř Klánovice 2 : 1
7. 18.10.14 sobota 15:30 Klánovice Union Žižkov 1 : 1
8. 26.10.14 neděle 16:00 Satalice Klánovice 1 : 2
9. 01.11.14 sobota 14:00 Klánovice Xaverov 3 : 1
10. 08.11.14 sobota 10:15 Dolní Měcholupy Klánovice 2 : 3
11. 16.11.14 neděle 14:00 Klánovice Kbely B 8 : 0


2013/2014

Aktuální tabulka > A4B - II. třída - skupina B

www.fotbalpraha.cz/a4b

Rozpis zápasů - jaro 2014

Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek
1. 05.04.14 sobota 11:00 Troja B Klánovice 0 : 4
2. 12.04.14 sobota 10:30 Bohnice B Klánovice 0 : 0
3. 19.04.14 sobota 17:00 Klánovice King 2 : 0
4. 26.04.14 sobota 17:00 Klánovice Chabry B 4 : 1
5. 04.05.14 neděle 17:00 Miškovice Klánovice 5 : 1
6. 10.05.14 sobota 17:00 Klánovice Vinoř 1 : 0
7. 18.05.14 neděle 17:00 Hloubětín Klánovice 0 : 2
8. 24.05.14 sobota 17:00 Klánovice Kbely B 8 : 1
9. 01.06.14 neděle 17:00 Běchovice Klánovice 1 : 3
10. 07.06.14 sobota 17:00 Klánovice Dolní Měcholupy 1 : 0
11. 14.06.14 sobota 17:00 Satalice Klánovice 2 : 2

Rozpis zápasů - podzim 2013

Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek
1. 07.09.13 sobota 17:00 Klánovice Troja B 5 : 1
2. 14.09.13 sobota 17:00 Klánovice Bohnice B 1 : 1
3. 21.09.13 sobota 13:30 King Klánovice 5 : 1
4. 29.09.13 neděle 16:30 Chabry B Klánovice 0 : 3
5. 05.10.13 sobota 16:00 Klánovice Miškovice 0 : 6
6. 12.10.13 sobota 16:00 Vinoř Klánovice 2 : 2
7. 19.10.13 sobota 15:30 Klánovice Hloubětín 4 : 3
8. 28.10.13 pondělí 14:30 Kbely B Klánovice 4 : 2
9. 02.11.13 sobota 14:00 Klánovice Běchovice 3 : 0
10. 10.11.13 neděle 14:00 Dolní Měcholupy Klánovice 3 : 1
11. 16.11.13 sobota 13:30 Klánovice Satalice 1 : 3

 

2012/2013

Aktuální tabulka > A4B - II. třída - skupina B

www.fotbalpraha.cz/a4b

Rozpis zápasů - jaro 2013

Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek
12. 24.03.13 neděle 15:00 Klánovice Troja B 6 : 0
13. 30.03.13 sobota 10:30 Bohnice Klánovice 2 : 1
14. 07.04.13 neděle 16:30 Klánovice King 3 : 1
15. 13.04.13 sobota 16:30 Klánovice Chabry B 1 : 3
16. 21.04.13 neděle 17:00 Miškovice Klánovice 3 : 1
17. 28.04.13 neděle 17:00 Klánovice Vinoř 5 : 1
18. 05.05.13 neděle 17:00 Hloubětín Klánovice 3 : 2
19. 12.05.13 neděle 17:00 Klánovice Rapid 4 : 0
20. 19.05.13 neděle 17:00 Běchovice Klánovice 1 : 2
21. 26.05.13 neděle 17:00 Klánovice Březiněves 2 : 2
22. 01.06.13 sobota 17:00 Satalice Klánovice 0 : 4

 

Rozpis zápasů - podzim 2012

Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek
1. 09.09.12 neděle 17:00 Troja B Klánovice 1 : 1
2. 16.09.12 neděle 16:30 Klánovice Bohnice 1 : 2
3. 23.09.12 neděle 11:00 King Klánovice 3 : 0
4. 30.09.12 neděle 16:30 Chabry B Klánovice 0 : 4
5. 07.10.12 neděle 16:00 Klánovice Miškovice 3 : 0
6. 13.10.12 sobota 16:00 Vinoř Klánovice 3 : 0
7. 21.10.12 neděle 15:30 Klánovice Hloubětín 3 : 1
8.  08.11.12 čtvrtek 19:30 Rapid Klánovice 3 : 4
9. 04.11.12 neděle 14:00 Klánovice Běchovice 4 : 0
10. 11.11.12 neděle 14:00 Březiněves Klánovice 4 : 0
11. 18.11.12 neděle 13:30 Klánovice Satalice 4 : 6

 

2011/2012

Aktuální tabulka > A3A - I. B třída - skupina A (muži)

http://www.fotbalpraha.cz/a3a

Rozpis zápasů - jaro 2012

Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek
14. 24.03.12 sobota 15:00 SK Střešovice B Klánovice 2 : 1
15. 01.04.12 neděle 15:00 Klánovice Troja 0 : 2
16. 08.04.12 neděle 10:30 Řepy Klánovice 3 : 2
17. 14.04.12 sobota 16:30 Lochkov Klánovice 0 : 3
18. 22.04.12 neděle 17:00 Klánovice Lipence 1 : 7
19. 28.04.12 sobota 11:00 Chuchle Klánovice 3 : 0
20. 06.05.12 neděle 17:00 Klánovice Zbraslav B 2 : 1
21. 12.05.12 sobota 13:00 Aritma B Klánovice 4 : 0
22. 20.05.12 neděle 17:00 Klánovice Radotín B 2 : 3
23. 26.05.12 sobota 17:00 Zličín B Klánovice 2 : 1
24. 03.06.12 neděle 17:00 Klánovice Suchdol 1 : 3
25. 10.06.12 neděle 10:30 Slavoj Podolí B Klánovice 5 : 1
26. 17.06.12 neděle 10:30 Klánovice Modřany 1 : 3

 

Rozpis zápasů - podzim 2011

Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek
1. 21.08.11 neděle 17:00 Klánovice SK Střešovice B 0 : 6
2. 27.08.11 sobota 10:30 Troja Klánovice 2 : 0
3. 04.09.11 neděle 17:00 Klánovice Řepy 2 : 2
4. 11.09.11 neděle 17:00 Klánovice Lochkov 0 : 2
5. 18.09.11 neděle 16:30 Lipence Klánovice 5 : 2
6. 25.09.11 neděle 16:30 Klánovice Chuchle 0 : 3
7. 02.10.11 neděle 16:00 Zbraslav B Klánovice 7 : 0
8. 09.10.11 neděle 16:00 Klánovice Aritma B 0 : 4
9. 16.10.11 neděle 15:30 Radotín B Klánovice 4 : 1
10. 23.10.11 neděle 15:30 Klánovice Zličín B 1 : 2
11. 28.10.11 pátek 14:30 Suchdol Klánovice 2 : 0
12. 06.11.11 neděle 14:00 Klánovice Slavoj Podolí B 4 : 1
13. 12.11.11 sobota 11:00 Modřany Klánovice 5 : 1

 

 

2010/2011

Cíl pro sezónu:

- implementace mladších hráčů do kádru mužstva z řad našich dorostenců, kteří odrostli této věkové kategorii
- utužování kolektivu s cílem podávat ty nejlepší fotbalové výkony!

Přednosti týmu:

- dobrá parta hráčů pod vedením kvalitního trenéra, která dává možnost vyniknout novým hráčům

Aktuální tabulka > A4C - II. třída - skupina C (muži)

1. Suchdol 22 18 1 3 91 : 29 55
2. Klánovice 22 14 3 5 71 : 29 45
3. Zlíchov 22 14 2 6 59 : 32 44
4. Cholupice B 22 11 4 7 62 : 39 37
5. PSK Union B 22 10 5 7 48 : 41 35
6. Slavoj Podolí C 22 10 1 11 51 : 41 31
7. Písnice 22 9 4 9 62 : 57 31
8. Bílá Hora B 22 9 4 9 42 : 51 31
9. Kunratice B 22 8 4 10 55 : 63 28
10. Točná 22 6 1 15 34 : 77 19
11. Újezd P-4 B 22 4 2 16 37 : 92 14
12. Chuchle B 22 3 1 18 36 : 97 10

Rozpis zápasů - jaro 2011

12 Klánovice Chuchle B 27.3. NE 15:00 4:0
13 Kunratice B Klánovice 2.4. SO 16:30 1:7
14 Klánovice Újezd Pha 4 B 10.4. NE 16:30 4:1
15 Točná Klánovice 16.4. SO 17:00 2:0
16 Klánovice Zlíchov 25.4. PO 17:00 2:1
17 Klánovice Písnice 1.5. NE 17:00 5:0
18 Bílá Hora B Klánovice 7.5. SO 14:30 1:8
19 Klánovice Cholupice B 15.5. NE 17:00 0:0
20 PSK Union B Klánovice 22.5. NE 17:00 2:2
21 Klánovice Suchdol 29.5. NE 17:00 2:5
22 Slavoj Podolí Klánovice 5.6. NE 17:00 4:2

Rozpis zápasů - podzim 2010

1 Chuchle B Klánovice 4.9. SO 16:00 3:3
2 Klánovice Kunratice B 11.9. SO 17:00 0:1
3 Újezd Pha 4 B Klánovice 18.9. SO 10:30 1:7
4 Klánovice Točná 25.9. SO 16:30 3:1
5 Zlíchov Klánovice 2.10. SO 10:30 2:1
6 Písnice Klánovice 10.10. NE 16:00 1:4
7 Klánovice Bílá Hora B 16.10. SO 15:30 3:0
8 Cholupice B Klánovice 23.10. SO 14:30 0:2
9 Klánovice PSK Union B 30.10. SO 14:30 4:0
10 Suchdol Klánovice 6.11. SO 14:00 2:3
11 Klánovice Slavoj Podolí 13.11. SO 14:00 5:1