1. kolo: Ďáblice - Klánovice 13:6

10.09.2012 19:12

Góly: Mirovský 2, Zdražil 1, Houžvička 1, Šmerda 1, Nejedlý Kuba 1

Družstvo MINI 10 pod vedením Máry a Čendy mají za sebou první utkání sezóny 2012/2013.Tentokrát jsme hráli na hřišti soupeře a po úvodní třetině, kterou kluci trochu „prospali“ jsme prohrávali 4:1.. Ve druhé třetině se naši malinko polepšili a jejich výkon byl o něco lepší. Určitě stojí za zmínku pár krásných akcí, které bohužel ne vždy končily gólem. Druhá třetina tak skončila opět 4:1 pro soupeře. Třetí třetina byla určitě herně nejlepší, kluci se velmi snažili a také vsítili nejvíce gólů. Chybí jim ještě sehranost, ale věříme, že se to co nejdříve povede. Konečný výsledek 13:6  pro Ďáblice je tak jenom motivací do dalších soubojů........ Góly vstřelili: Mirovský 2krát,Zdražil, Houžvička,Šmerda (hlavička z nádherného přímáku od Beránka :-) ) a Nejedlý nejml.

Přejeme klukům hodně úspěchů do dalších zápasů a SPORTU ZDAR!!! A.N.