1. kolo: Háje - Klánovice 4:2 (3:2)

04.09.2011 21:04

Góly: Famfulík, Kučera

První zápas jsme začali velmi nešťastně - díky nemocem, končícím prázdninovým pobytům a dalším omluvenkám jsme k zápasu přijeli v pouhých 9 lidech a mohli jsme tak střídat jediného hráče. Přitom začátek byl výborný, hned v úvodu v jasných šancích dvakrát minul Svoboda a jednou Famfulík. Následně jsme se už radovali, když Michal Famfulík přehodil brankáře a bylo to 1:0. Do přestávky však soupeř 3x skóroval a bylo to 1:3. Těsně před koncem půle naši po rohu díky Honzovi Kučerovi snížili na 2:3 a v poslední minutě jsme nedali penaltu.

Druhá půle už byla z naší strany horší, klukům rychle docházeli síly. Náš soupeř zvýšil na 2:4 a to ještě Kuba Radina vychytal velké množství šancí. V poslední minutě se opět Svoby řítil sám na bránu, ale opět nedal... Snad budeme příště v kompletní sestavě.