1. kolo: Klánovice - Slivenec 2:3 (1:0)

06.09.2010 08:46

Góly: Loužecký, Lorenc

Dorostenci na našem hřišti bojovali o body se Slivencem. Zápas skončil 2:3 (1:0) a musíme přiznat, že jsme byli zklamaní. Měli jsme šance na to, abychom soupeře odstavili z cesty za body, leč jejich proměňování je naše slabina už delší dobu. Snad to kluky nebudí ze spaní, je to pořád jen fotbal, ale mrzí nás to. Zápas byl podle mě vyrovnaný, ale po laciném vyrovnání jsme se nebyli schopni dostat zpátky do hry a inkasovali podruhé. Potom jsme začali trochu hrát a výsledkem byl šťastný gól na 2:2. Naši snahu o vítězství zhatila penalta, kdy jsme snad 10 sekund nebyli schopni jednoduše odkopnout míč z našeho vápna. Spokojeni můžeme být s bojovností některých plejerů, ale tentokrát to na body nestačilo.