1. kolo: Kolovraty B - Klánovice B 3:1

05.09.2011 16:59

Gól: Tomáš Lorenc

První zářijovou sobotu se v útulném areálku v Kolovratech uskutečnil první ostrý soutěžní zápas znovuzaloženého klánovického béčka. Naši vyběhli na hřiště v této sestavě : Korvas – Třešňák,J.Kolátor,Fuchs,V.Prošek – M.Žatečka,M.Lorenc,T.Žatečka,T.Lorenc,Záruba – L.Kolátor.

První půle byla spíše opatrná, nicméně více ze hry měli opticky hosté(tedy Klánovice). V největší šanci se objevil náš jediný hrotový útočník Lukáš Kolátor, ale tváří v tvář brankáři trestuhodně minul. Do druhé půle nastoupil na hrot Jakub Prošek a na hře mužstva to bylo zprvu znát. Také jsme šli brzy zásluhou skvělé individuální akce našeho kapitána Tomáše Lorence do vedení! Bohužel jsme neudrželi nadějný stav až do konce a místo pojištění výsledku přišlo hned trojité potrestání zkušenějšího kolovratského celku. Hlavně druhý gol, při kterém o generaci starší záložník protivníka lehce prokličkoval naší obranou a pohodlně zavěsil opravdu stál za to...

Není ovšem proč truchlit nad rozlitým mlékem. Byl to pouze první zápas, ze kterého bychom si měli vzít poučení do budoucna. Zvláštní poděkování patří početné skupině klánovických patriotů, kteří se přijeli do Kolovrat podívat a celou dobu slušně povzbuzovali náš mladý mančaft. Velice si toho vážíme a doufáme, že na příští zápas, který už hrajeme konečně doma, nás příjdete podpořit v ještě hojnějším počtu. Tak sportu zdar a fotbalu zvlášť !