1. kolo: Kolovraty - Klánovice 0:0 (0:0)

05.09.2010 15:58

Ke svému prvnímu zápasu nastoupili v sobotu také mladší žáci. Pro některé kluky se jednalo o vůbec první zápas na velkém hřišti. Soupeře jsme od začátku zápasu zatlačili a ve 12. minutě se ke střele dostal Matěj Šmákal a brankář jeho střelu vyrazil na roh. Ve 22. minutě měl velkou šanci Michal Famfulík, ale branku netrefil. Tři minuty před koncem první půle ještě nebezpečně pálil Pepa Bílý z velkého vápna.

Druhý poločas už přinesl vyrovnanější hru, soupeř se zejména po výkopech brankáře několikrát dostal do nebezpečné vzdálenosti od branky, kterou hájil Kuba Radina. Jednou byl náš brankář dokonce překonán, ale Goran Maiello vytáhl balon z brankové čáry a zachránil také čisté konto.

Největší šance celého zápasu se zrodila ve 34. minutě, kdy šel Pepa Bilý sám na brankáře, ale vystřeli zbytečně brzy a brankář jeho střelu dokázal vytěsnit na roh. Šest minut před koncem kopal nebezpečně roh Michal Famfulík a opět jsme se málem radovali z první branky. Závěrečná šance přišla dvě minuty před koncem, kdy Pepa Bílý zahrával přímý kop, ale střela mu nesedla a brankář ji v pohodě zlikvidoval.

Škoda, ač jsme hráli venku, tak jsme tentokrát spíše dva body ztratili, než jeden získali...