1. kolo: Union žižkov - Klánovice 6:1

04.09.2011 21:03

Gól: Chaloupka

Náš první mistrovský zápas jsme prohráli 6:1 s týmem Union Žižkov. První třetinu jsme hráli velice vyrovnaně, která skončila odpovídajícím výsledkem 1:1, poté, co Tobiáš Chaloupka vstřelil krásný gól. Ve druhé třetině jsme si vytvořili gólové šance, které jsme bohužel nevyužili a soupeř nás potrestal třemi rychlými góly. Stav po druhé třetině: 4:1. V poslední třetině nám už nezbývalo nic jiného, než vsadit na ofenzivní hru, po které jsme opět bohužel nedokázali využít nabídnutých šancí a soupeř znovu využil naší nepozornosti a vstřelil další dva góly. Kluky bych chtěl pochválit za bojovnost a nasazení v první třetině, ale je vidět, že jak po taktické, tak i po fyzické stránce máme ještě co dohánět.