1. turnaj - neděle 22.11.09

22.11.2009 00:00

Velmi dobře odehraný turnaj, na poslední chvíli nám onemocněli tři nominovaní hráči (Hašpl, Kučera, Radina). V prvním zápase s Dobřejovicemi jsme přišli (s budoucím vítězem celého turnaje) o vítězství až v poslední minutě. Ve druhém zápase jsme neproměnili penaltu a prohráli těsně 3:4. Následně jsme s přehledem zvítězili nad FK Říčany 4:0, nad SK Chocerady 5:2 (ač jsme prohrávali 0:1). V posledním zápase nám na třetí místo stačila i remíza, což se i podařilo, navíc trefil Kristián Rut tyč a za neodpískaný penaltový faul na Jakuba Svobodu se nám rozhodčí po zápase omluvil. Třetí místo a bronzové medaile jsou výborné, nebýt remízy v prvním zápase mohli jsme hrát o zlato. Díky všem rodičům za výborné povzbuzování v průběhu celého turnaje.

Umístění:
3. místo, 8 bodů, 2 výhry, 2 remízy, 1 prohra, skóre 13:7

Soupiska:
Kutzendörfer, Šmákal, Royston, Tuček, Rut, Famfulík, Horák, Svoboda, Janák

Zápasy:
- FK Dobřejovice 1:1 (Svoboda)
- FK Radošovice 3:4 (Famfulík, Rut, Kutzendörfer)
- FK Říčany 4:0 (2x Šmákal, Kutzendörfer, Famfulík)
- SK Chocerady 5:2 (2x Svoboda, Famfulík, Tuček, Horák)
- LOKO Vltavín Praha 0:0

Střelci: