10. kolo: Klánovice - Ďáblice 2:8

08.04.2013 16:34

První utkání jarní části sezóny jsme začali doma s Ďáblicemi, za nepříliš teplého počasí, na které jsme ovšem byly zvyklí ze zimního turnaje. Velkou změnou bylo, že se již nehrálo na třetiny po 17 minutách, ale na čtvrtiny, kde každá trvala 13 minut.

První dvě čtvrtiny jsme hráli velice vyrovnaný zápas. Sice jsme dostali dva rychlé góly, ale naši svěřenci se nezalekli a vypracovávali si jednu šanci za druhou. Bohužel se nám podařilo proměnit jenom jednu, o kterou se postaral nekompromisní střelou k tyči Tomáš Mirovský.

Ve třetí čtvrtině jsme hráli hodně aktivně dopředu, ale naše bída v zakončení neznala mezí, což se nám vymstilo a z rychlých protiútoků jsme dostali čtyři laciné góly, kterým by se dalo vyvarovat poctivým bráněním celého týmu.

Do poslední části utkání jsme šli s tím, že jsme neměli co ztratit a hráli na dva obránce a tři útočníky, kteří byly velmi produktivní jak směrem dopředu, tak i dozadu. Bohužel i přes náš závěrečný tlak jsme dokázali vstřelit pouze jediný gól. Konečný stav 2:8.

Opět se nám potvrdilo, že bez vstřelených gólů se vyhrávat nedá, ale i přesto bych chtěl všechny pochválit za poctivě odmakaný výkon.