10. kolo: Klánovice - Uhříněves 2:2 (1:1)

12.11.2012 09:59

Branky: 2x Bílý

Tak jsem se dočkali… Po sérii zápasů , kdy jsem v každém zápase vstřelil relativně dost branek, jsme si vybrali střeleckou „smůlu“ plnými hrstmi. I když o střelecké smůle se dá mluvit jen v nadsázce, zavánělo to opravdovou neschopností. Šancí jsme měli na dva zápasy, nejméně 6x jsme šli úplně sami na brankáře soupeře… a nic, jedna spálená šance za druhou…

Zápas jsme začali, tak jako všechny ostatní, vlažně… pár šancí bylo, ale jejich neproměnění jsme nevěnovali pozornost. Soupeř pozorně a dobře bránil, ale při vší úctě k němu, Libuš a Tempo byli nebezpečnějšími soupeři. Soupeře jsem pouštěli do šancí prakticky výhradně po vlastních chybách. Poločas jsem skončili 1:1 a spoléhali na to, že vlétneme do druhého aktivně.

Druhé poločasy máme vždy lepší a dokážeme v nich dát spoustu branek.. bohužel, dnešek byl vyjímkou.. znovu jedna spálená šance za druhou. Místo kombinací se všichni snažili prosadit solově a chyby v obraně a zbytečné ztráty míče se kupily. Přesto se nám díky Pepově sólu podařilo zvýšit na 2:1… místo abychom potvrdili vedení jsme však těsně před koncem dostali vyrovnávací gól z přímého kopu….

Každý zápas se nedaří a doufejme , že jsme si smůlu v tomto kole vybrali…. Bereme vše jako ponaučení, druhé místo jsme neztratili, máme ještě jeden zápas k dobru a to nám musí dávat motivaci do posledních dvou podzimních zápasů, které sehrajeme oba během příštího víkendu..

Slibujeme nápravu !!!