10. kolo: Klánovice - Zličín 1:2 (1:0)

24.10.2011 19:07

Gól: Petr Cón

Podzimní část rychle spěje ke svému konci a na našem kontě je stále pouze jediný bod za remízu 2:2. To jsme samozřejmě chtěli změnit i v zápase se Zličínem, který si také nevede nejlépe, a tak poměrně překvapivě panovala před zápasem v kabině vítězná nálada.

Od úvodního hvizdu jsme byli aktivnější a celkem jednoduše se i dostávali do šancí. První sice Maty zazdil, ale o pár minut později se po výborném balónu Chyby do úniky dostal Šón a ten už se naštěstí nemýlil. 1:0.  Po vedoucí brance jsme měli ještě několik slibných příležitostí, které jsme však standardně zahazovali.

Ve druhém poločase jsme se nesmyslně zatáhli a chtěli těsný náskok uhájit. Soupeř se sice kromě jednoho nebezpečného přímého kopu a dalekonosné střely do tyče do šancí příliš nedostával, přesto jsme se vlastní pasivitou dostávali stále pod větší tlak. Kupodivu jsme to ale byli my, kdo měl ke gólu nejblíže, po ojedinělém brejku se ale Chybovi se nepodařilo trefit prázdnou bránu.

Když už to pár minut před koncem vypadlo, že těsné vedení přeci jen uhájíme, přišel závar před bránou, ze kterého Zličín dokázal vstřelit vyrovnávající gól. 1:1

Po obdržené brance jsme okamžitě vylezli z obrané ulity a výsledkem byla obrovská šance Dina, který se však hlavou z několika metrů mezi tři tyče netrefil. Když to vypadalo, že hůře už být nemůže, dostal se Zličín do akce, nápadně připomínající situaci před vyrovnávacím gólem a ta bohužel skončila druhou brankou v naší síti. 1:2. Vzhledem k tomu, že gól padl už v nastavení, na odpověď jsme se nezmohli a prohráli jsme si sami i další zápas.