10. kolo: Kolovraty - Klánovice 1:6 (1:3)

05.11.2011 15:47

Góly: 2x Kutzendorfer, Famfulík, Svoboda, Šmákal, Rut

K předposlednímu zápasu podzimu jsme zavítali na hřiště našeho tradičního soupeře z Kolovrat. Z výsledků bylo dopředu jasné, že nás čeká těžký zápas, soupeř dokázal uhrát remízu proti oběma vedoucím celkům.

Zápas začal soupeř velkým tlakem a už ve 3. minutě jsme inkasovali. V 10. minutě zahrával přímý kop Šmaky, brankář jeho střelu dorazil a Kucik se nemýlil - 1:1. V té době jsme začínali přebírat iniciativu my a dařilo se nám soupeře po celém hřišti napadat. Ve 25. minutě našel Tonda Bareš v útoku Svobyho a ten dal gól mazácky podél brankáře - 2:1. Ve 30. minutě znovu Tonda vybojoval hlavičkový souboj a Michal Famfulík levačkou trefil parádně na 3:1. O půli jsme kluky dále burcovali a taky pochválili za dobrý výkon.

Ve 41. minutě Svoby přistrčil Šmakymu a ten také levačkou zvýšil na 4:1, o 4 minuty později z dálky vystřelil David Duong a střela olízla břevno. V 55. minutě dorazil po rohu opět Kucik a zvýšil na 5:1. Závěrečný gól zápasu vsítil v 59. minutě Kristoš, když zachytil špatný výkop brankáře.

Odvážíme si velmi cenné vítězství po nejlepším podzimním výkonu a čeká nás zápas podzimu - příští sobotu doma proti vedoucí Aritmě budeme bojovat o první místo v soutěži, do které jsme přitom v tomto roce postoupili z 2. třídy. Paráda!!! Za dnešní zápas patří poděkování všem hráčům, kteří zasáhli do hry.