11. kolo: Bohnice - Klánovice 2:2 (0:1)

14.11.2010 14:41

Góly: Půta, Svoboda

Poslední zápas jsme odehráli na hřišti Bohnic. Opět proti nám nastoupili samé dvoutisícovky, ale kluci odehráli naprosto vyrovnané utkání. Už v 5. minutě utekl Kuba Svoboda a po jeho přihrávce dal první gól za desítky Pavel Půta. Druhou velkou šanci v 1. půli jsme nevyužili, Kuba ve 13. minutě opět utekl, ale trefil pouze brankáře.

Ve 28. minutě padl do naší sítě kuriózní a asi i trochu nespravedlivý gól: soupeř nám sportovně vracel míč rozhodčního, ale jeho útočníci okamžitě atakovali naši obranu a vyrovnali na 1:1. Ve 34. minutě neudržel prudkou střelu Filip Hruška (jinak ale zachytal špičkově) a bohnický útočník dorazil na 2:1. Pak přišli naše velké šance: po rohu těsně vedle střílel Pavel a ve 47. minutě z dálky o několik centimetrů minul Kuba.

Naštěstí se nám podařilo 2 minuty před koncem vyrovnat: Kuba utekl obraně a nádherně přeloboval vyběhnuvšího brankáře. Remíze je spravedlivá, závěr podzimu byl výrazně lepší než jeho začátek a kluci se na jaře určitě mohou odpoutat z předposledního místa...