11. kolo: Bohnice - Klánovice 7:5

15.04.2013 08:10

Druhý zápas jarního kola začal pěkně - po nádherné akci poslal Zdražil přihrávku Mirovskému, který ji prodloužil Šmerdovi. Ten pak vsítil první vedoucí gól tohoto zápasu. Soupeři ale nedlouho poté reagovali a vyrovnali na 1:1. Naše družstvo ale pokračovalo v ataku a nádherného „angličana“

předvedl opět náš kapitán Šmerda. Tady bohužel skončilo naše úvodní snažení a kluci pomalu polevovali. Soupeři pak střídavě s námi stříleli jeden gól za druhým a zhruba sedm minut před koncem byl stav nerozhodně 5:5. Konečné slovo však měli - bohužel pro nás - soupeři a v posledních dvou minutách dali rychle za sebou dva góly (jeden byl z rohu a druhý téměř z půlky hřiště). Výsledek 7:5 pro Bohnice tak uzavřel ne zrovna šťastně odehraný zápas. Kluci se sice snažili, ale soupeř byl aktivnější.

Góly za naše mužstvo trefili: Šmerda 2, Zdražil 2, Houžvička 1.

Doufejme, že kluci budou mít v příštích kolech větší štěstí! Sportu zdar!! A.N.