11. kolo: Šeberov "B" - Klánovice 2:1

23.04.2013 07:49

branka: Jakub Svoboda

První s druhým. Nejlepší útok, proti nejlepší obraně. Krásné počasí a dostatek diváků. Všechny tyto atributy slibovaly parádní podívanou a taky jsme se na tento zápas všichni moc těšili. Od úvodního hvizdu však přišlo kruté vystřízlivění.

Nepřítelem číslo jedna se pro nás ukázal umělý trávník, na němž domácí mužstvo ještě v sezoně neprohrálo. Kulatý nesmysl nám odskakoval od nohy a šancí bylo za první poločas z naší strany opravdu minimum. Jedině po standartní situaci z kopačky Michala Lorence se možná gólman Šeberova zapotil, jinak si mohl v první pětačtyřicetiminutovce klidně v brance ohřát boršč a přečíst Nedělní Sport. Naopak na druhé straně po nedůrazu v šestnáctce a zaváhání našeho brankáře přišel úvodní gól, jenž stanovil poločasové skóre 1:0.

Do druhé půle jsme vstoupili s odhodláním a nově také s třemi útočníky. Bohužel to však nepřineslo žádné ovoce a s přibývajícím časem se utkání začalo kouskovat, což vždycky vyhovuje týmu, který vede... Když už se konečně zdálo, že náš platonický tlak vyústí ve vyrovnávací branku, daroval náš jindy vynikající strážce svatyně Jirka Šeberovu laciný gól a zápas se zdál býti rozhodnutý. V závěru jsme ještě stihli korigovat po krásném voleji záložníka Kuby Svobody, ale do konce už bohužel scházely jen minuty a domácí si svůj hbený náskok zkušeně pohlídali.

Boj o první příčku jsme tedy prohráli, ale kufry si tedy rozhodně nebalíme. Do konce sezony ještě pár zápasů zbývá a my se budeme rvát o každý bod. Příští kolo přivítáme doma Chodov, tak doufám, že nás příjdete podpořit v co nejhojnějším počtu!

Matěj Nejedlý