11. kolo: Újezd Praha 4 - Klánovice 6:0 (3:0)

19.11.2012 08:12

Poslední zápas podzimu jsme odehráli na umělce u dálnice a dostali jsme pořádný výprask. Přitom úvod zápasu tomu nenapovídal, prvních 20 minut jsme soupeře zatlačili a v největší šanci jsme dokonce nastřelili z přímého kopu břevno. Pak se začaly sypat góly do naší sítě po hrubých chybách a bylo to 0:3.

Ve druhé půli jsme chtěli otočit, ale místo toho jsme hned po minutě inkasovali 4. gól a bylo po zápase. Můžeme spekulovat, zda proti nám hráli opravdu jen hráči ročníku 1998 a 1999, ale to na výsledku nic nemění. Z naší strany se jednalo o velmi špatný výkon a totálně jsme se za celý zápas nedokázili přizpůsobit rozměrům hřiště, povrchu umělky a jednoduché taktice soupeře, který nás přejel naší hlavní zbraní - rychlými brejky.

Po podzimu tak končíme na 2. místě. Po pravdě, kdyby nám takovéto umístění nabídl někdo před zahájením sezóny, tak si asi všichni ťukáme na čelo. Nyní ale převládá určitá pachuť z nevydařeného závěru sezóny, kdy se nám poslední 4 zápasy příliš nevyvedly. Hlavu nahoru, čeká nás ještě jeden zápas zimní ligy, začátek zimní přípravy a cca 14 denní vánoční přestávka, na kterou se už také všichni těšíme...