12. kolo: Bohemians Praha B - Klánovice 5:2 (4:0)

24.03.2013 17:28

Góly: Duong Trung, Bílý

První zápas jara máme za sebou a bohužel se nám opět proti Bohemce vůbec nedařilo. Díky nemocem i tomu, že nás nechala ve štychu 2 dny před zápasem brankářská jednička, jsme se sešli ve 12. Po zranění Michala Famfulíka (tříslo) jsme zbytek zápasu odehráli bez střídání.

První půle skončila hrozivým skórem 4:0 a to ještě Goran zázračně vytáhl penaltu. Druhé půle už byla o malinko lepší a kdyby nás několikrát nezařízl pomezní rozhodčí - jeden z hráčů Bohemky - tak jsme mohli přidat gólů i více. Objektivně je ale třeba říct, že jsme dnes na soupeře neměli a prohra je zasloužená.

Máme 14 dní na vyléčení všech nemocí a zranění a týden po Velikonocích hrajeme druhý jarní zápas v Satalicích. Věříme, že předvedeme lepší výkon a přivezeme všechny body...