12. kolo: Klánovice "B" - Chodov "B" 1:2

25.04.2013 11:08

branka: T.Lorenc

Po prohře na půdě vedoucího týmu v minulém kole, jsme si chtěli doma spravit chuť s mančaftem Chodova. V základní sestavě chyběly tradiční opory Záruba s Martinem Žatečkou, příležitost naopak dostala posila z Apeninského poloostrova, bek Maiello.
Hosté, zřejmě motivovaní myšlenkou, že se na nás v případě výhry dotáhnou na rozdíl pouhých dvou bodů začali utkání aktivně. Hned v úvodní desetiminutovce si vytvořili příležitost po standartní situaci a naše jinak velmi kompaktní obrana (2.nejlepší v lize) byla pokořena. Naštěstí jsme měli v rukávu skvělou odpověď v podání brejku bratří Lorenců a vyrovnat se nám povedlo hned za několik málo sekund. Remíza vydržela až do poločasu, i když jsme měli více ze hry my a klidně jsme mohli misky vah překlenout na naší stranu...
Do druhé půle už jsem já, tedy autor textu a podhrotový hráč nenastoupil (bolavý kotník), takže když jsme okolo 50 minuty inkasovali druhou branku, užíval jsem si komfort našich týmových sprch a tudíž vám tento gól bohužel popsat nemůžu. Od přibližně 55.minuty jsem už utkání shlédl celé a musím říct, že to žádná hitparáda nebyla. Nepřesnost přihrávek byla na obou stranách do očí bijící a diváci se museli zahřívat tuzemským rumem a historkami z místních restaurací a hospod.
Gól už bohužel nepadl na žádné straně a tak poslední zajímavá událost se váže k 90.minutě, kdy byl vyloučen náš v sobotu hrající trenér Ráďa Polák za faul na unikajícího útočníka hostí. Nutno říct, že tato karta utkání už moc ovlivnit nemohla a tak jsme alespoň rádi za budoucí příspěvek do klubové kasy od našeho lodivoda.
Druhá prohra v řadě nás všechny ohromně mrzí a já vám slibuji, že příští kolo (opět doma), kdy přivítáme Hrdlořezy už konečně vyhrajeme! Jestli mi nevěříte, přijďte se podívat a podpořit naše mužstvo! Výkop je tradičně v 17:00.