12. kolo: Klánovice - Dolní Měcholupy 12:2

12.04.2012 13:46

góly: Houžvička 6, Kostan 2, Beránek ml.2, Nejedlý nejml. 2

A máme za sebou první mistrovské utkání! I když družstvo Klánovic MINI 8 zvítězilo nad Dolními Měcholupy  vysoko 12:2 , trenéři Kučera a Beránek( maminky jim říkají „ duo kučeravý beránek“ ) nebyli s výkonem chlapců vůbec spokojeni.
První třetina byla vlažná, chlapci se nedostali prakticky k žádné gólové šanci. Vše obrátil až po krásné akci Mykola Kostan a Klánovice se ujaly vedení. Soupeři pak rychle zareagovali a velmi krásným gólem z růžku vyrovnali na 1:1. Naši se naštěstí probrali a začali trošku hrát.
První třetina skončila 3:1, kdy góly přidali Houžvička a Beránek ml.
Druhá třetina začala stejně, krásnou gólovou šanci měl Honza Liška, ale bohužel měl kolizi přímo před bránou( zřejmě zakopl o krtka..) a gól nepadl. Hned na to skóroval Nejedlý po rohovém kopu a Klánovice vedly 4:1. Hosté ještě zareagovali a druhá třetina skončila 4:2.
Poslední třetina už byla zcela v naší režii, i když měla – dle slov trenéra- pramálo společného s fotbalem. Gólově se prosadili : Houžvička(5) , Kostan, Beránek, a Nejedlý nejml.-po jednom gólu. Chlapci odcházeli do kabiny vítězně, ale co jim řekl na jejich hru trenér, to si raději nechám pro sebe. Každopádně nám přálo počasí a do dalších zápasů přejeme mnoho
úspěchů. Sportu zdar! Alena Nejedlá