12. kolo: Klánovice - Háje 7:2 (5:1)

24.03.2012 11:40

Góly: 4x Svoboda, Famfulík, Šmákal, Rut

Prvního jarního kola jsme se všichni nemohli dočkat. Byli jsme zvědaví, jak se projeví kvalitní zímní příprava včetně zimní ligy. A lepší prověrku jsme si nemohli přát - za krásného počasí na domácím hřišti proti prvnímu mužstvu tabulky - FC Háje.

Vstup do zápasu jsme měli výborný a během prvních minut se hrálo pouze na hřišti soupeře. Gólově jsme se prosadili až v 7. minutě, kdy střelou z dálky vymetl Famfulajs šibenici - 1:0. Mezi 9. a 25. minutou pak dosáhl hattricku Svoby a bylo to 4:0. Mezitím ještě Martin Horák trefil hlavičkou tyčku. Ve 26. minutě doklepával na 5:0 Kristoš a po jediné chybce soupeř ve 28. minutě snížil na 5:1. Tak skončil i výborný první poločas.

Ač jsme kluky v šatně nabádali, že není nic jasného a že musí odmakat ještě celou půli, nastoupilo na hřiště snad jiné klánovické mužstvo... Prvních dvacet minut jsme tak hráli holomajznu a soupeř měl několik nadějných šancí. V 57. minutě zvýšil na 6:1 Šmaky, vzápětí soupeř snížil na 6:2. Výsledkovou tečku pak přidal 65. minutě opět Svoby a potvrdil tak konečný, nečekaný a skvělý výsledek - 7:2.

Kaňkou na zápase byl rozhodčí, který svými nepřesnými výroky zbytečně celý zápas pokazil a dopustil, že se dohrávalo v nepříjemné atmosféře. Přitom výkon obou týmů i trenérů byl naprosto férový a bez jakýchkoliv problémů.

Po zápase jsme ještě uzavřeli úspěšnou zimní ligu - přípitkem šampusem a rozdáním medailí:)