12. kolo: Klánovice - Union Žižkov 6:7

22.04.2013 08:01

Góly: Mirovský 2, Houžvička 2, Nejedlý Jakub 2

Zápas s Unionem nezačal pro naše hráče vůbec šťastně . Když na domácím hřišti prohráváte v prvních deseti minutách hry o dva góly, není vám do zpěvu..I když se obránce Zdražil snažil,

Union měl přece jenom alesponˇv úvodu tohoto utkání navrch. Ve druhé čtvrtině se naši malinko vzpamatovali a diváky zvedl z laviček nádherný lob Mirovského, který otevřel sérii dalších gólů. Další parádičky předvedli Nejedlý nejmladší a Houžvička a rázem naše družstvo vedlo o jeden gól. Mezitím si krásně zachytal náš brankář Špitálský, který mnohdy nastavil i vlastní tělo, aby ubránil naši svatyni:-).  Další nádhernou akcí byla bezesporu parádní přihrávka Šmerdy Mirovskému, který ji krásně prodloužil do brány. Následoval ukázkový angličan Nejedlého.

Řeknete si: vedeme 5:2..To je jasné vítězství. Sport je ale pěkná mrška a mnohdy nám připraví i nepříjemná a dramatická překvapení. Bohužel tak tomu bylo i v tomto zápase. Union dostal zřejmě pokyn z kabiny a nasázel nám v krátké chvíli pět gólů za sebou. Nepomohl ani poslední gól Houžvičky, který jen snížil náskok Unionu na 6:7. Škoda-tento zápas jsme měli vyhrát a odrazit se tak od trochu nešťastně prohraných zápasů v úvodu jarního  kola. Ale nestahujme kalhoty, když brod je ještě daleko..Hodně zdaru do dalšího kola! A.N.