12. kolo: Stodůlky - Klánovice 4:0 (3:0)

25.03.2011 21:06

První jarní kolo jsme odehráli na hřišti třetího týmu tabulky ve Stodůlkách. Do našich řad jsme přivítali dlouhodobě zraněného Ondru Tučka, naopak jsme byli oslabeni o nemocného Kubu Svobodu. Do branky se po odchodu Filipa Hrušky postavil Dan Beránek, premiérový mistrovský zápas "ochutnal" Jarda Mlejnek, tým poprvé jako kapitán vedl Tobiáš Chaloupka.

V desáté minutě jsme poprvé inkasovali po rohu Stodůlek, které o chvíli později přidali nechytatelnou střelou do šibenice i druhý gól. Největší šanci měl v první půli Pavel Půta, který z přímého kopu těsně přestřelil. Těsně před přestávkou jsme po zmatku v obraně inkasovali potřetí.

Druhá půle se nám podařila o mnoho lépe, na hrot se vysunul dnes nejlepší hráč našeho týmu Vojta Hašpl a po krásné kombinaci s Ondřejem Tučkem z toho byla tyčka soupeřovi branky. V polovině druhé půle přidal soupeř opět po rohu svůj čtvrtý gól, ale skórovat jsme mohli i my. Nejprve po rohu vykopával obránce Stodůlek míč z vlastní brány, v poslední minutě po krásné individuální akci střílel do brankáře opět Vojta Hašpl.

Škoda, alespoň jeden gól jsme si dnes zasloužili, i když soupeř byl fotbalovější a vyhrál zaslouženě. Sestava: Dan Beránek, Pavel Půta - Tobiáš Chaloupka - Arnošt Tříska, Danny Royston - Ondra Tuček - Vojta Hašpla, Míša Havelková, náhradníci Jarda Mlejnek a Sebastián Petrovka.