13. kolo: Horní Měcholupy - Klánovice 10:2

16.04.2012 18:11

Góly: Zdražil, Chvojka

V nedělním deštivém odpoledni jsme nastoupili proti týmu Horní Měcholupy, který se umisťuje na druhé příčce tabulky. Hned po úvodním hvizdu rozhodčího jsme byly zatlačeni na naší polovinu hřiště, kde jsme chvíli odolávali, ale bohužel do čtvrté minuty, než jsme dostali první gól zápasu. Poté jsme na chvíli převzali iniciativu my a vytvořili si pár dobře vyhlížejících šancí, kde jsme bohužel vyhořeli na finální přihrávce. Chvíli před koncem první třetiny se dostal míč k jednomu z protihráčů, který měl spoustu času na vstřelení branky díky našemu nedůrazu.

Do druhé třetiny jsme šli s tím, že nesmíme nechat soupeři žádný prostor a neposkakovat kolem nich jako v třetině první. To kluci bohužel nesplnili a opět pouze koukali z povzdálí, jak dostáváme jeden gól za druhým. Stav po druhé třetině: 6:0

V poslední třetině dnešního zápasu začali kluci opět nedůrazně a nebyly si schopni přihrát na pár metrech. To vedlo k obdržení další branky. Až konečně, když soupeř zahrával rohový kop, který směřoval na soupeřova brankáře, Jára Chvojka vyběhl proti němu a odražený balon vstřelil Jonáš Zdražil z půlky do jejich branky. Po této brance kluci zdvihli hlavy, konečně začali hrát fotbal a byly více důrazní. Tento důraz a znovu navozená chuť hrát fotbal vedla k druhému gólu, který krásnou střelou ze střední vzdálenosti vyslal Jára Chvojka.  Konečný stav: 10:2

Vyzdvihnout bych chtěl především Danyho za skvělý výkon, který pochválil dokonce i soupeřův trenér.