13. kolo: Horní Měcholupy - Klánovice 11:4

29.04.2013 08:13

Na začátku utkání bylo na klucích hodně vidět, že po mrazivých dnech nebyli na takové vedro zvyklí a naše hra byla velmi líná. Určitě nám také nepomohla umělka, na které míč odskakoval od nohy více než na trávě. Na to se ale rozhodně nemůžeme vymlouvat, protože jsme většinu gólů dostali kvůli velmi malému důrazu na protihráče. Od druhé čtvrtiny jsme se konečně začali trochu hýbat a dokázali si vytvořit nějaké šance, ve kterých jsme se bohužel opět nedokázali prosadit. V dalších čtvrtinách jsme konečně začali mít míč na noze a dali pár gólů. Naneštěstí v obrané fázi celého týmu jsme byly stále nedůrazní a tak jsme nabídli pro soupeře řadu střel. Některé Markéta skvěle vychytala, ale bohužel jich bylo moc a tak byl po konečném hvizdu stav 11:4.