14. kolo: Klánovice - Dolní Počernice 3:9

22.04.2012 19:33

góly: Šmerda, Chvojka, Mirosvký

Po nepříliš vydařeném posledním zápase jsme si chtěli spravit chuť kombinační hrou proti týmu Dolní Počernice. Začátek zápasu jsme začali dobře, jelikož kluci nedávali soupeři prostor a zodpovědně se vraceli, tak jsme odrazili pár nadějně vypadajících šancí Počernických.  Po rychle rozehraném autovém vhazování od Tobiáše šel sám na bránu Jára Chvojka, který nekompromisně prostřelil soupeřova golmana. Bohužel chvíli nato, po chybné rozehrávce od naší brány, převzal míč protihráč a ihned nás potrestal brankou. Ovšem naši svěřenci se nezalekli a snažili se dostat balón za soupeřovu brankovou čáru. To se po pár šancích povedlo, když Tomáš Mirovský vyslal prudkou střelu na golmana, který míč stěží vyrazil do strany, kde čekal skvěle postavený Patrik Šmerda a z těžkého úhlu vsítil. Po tomto gólu to začalo vypadat, že kluci usnuli na vavřínech a kvůli velkým chybám v obraně dostali tři rychlé góly.

Druhou třetinu jsme začali stejně, jako jsme končili třetinu druhou. Kluci v obraně byly daleko od sebe, čímž tam vznikali mezery, kterými soupeř lehce probíhal a šel sám na bránu, kde naštěstí pro nás výborně chytal Dani Royston. Pochopitelně on sám nedokázal vychytat vše a tak jsme dostali další dva góly.

V poslední třetině jsme začali znovu chtít hrát, což se projevilo i na naší hře směrem dopředu, kde se nám podařilo vstřelit další branku, kterou dal Tomáš Mirovský. Bohužel naše chuť hrát dopředu se nám tolik nevyplatila a dostali jsme tři góly.