14. kolo: Klánovice - Střešovice 6:0 (1:0)

04.04.2012 20:09

Góly: 2x Svoboda, Bareš, Horák, Šmákal, Rut

Kvůli Velikonocím jsme místo tréninku v úterý odpoledne předehrávali zápas s týmem Střešovic, se kterým jsme na podzim po krásném boji prohráli 3:5. Na zápas se kluci moc těšili, protože chtěli uspět a prodloužit zatím výbornou jarní sérii. Nastoupit jsme mohli v nejsilnější možné sestavě a s početnou lavičkou.

Od první minuty jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu, ale celý první poločas jsme nedokázali dát gól. Částečně kvůli nemohoucnosti našich střelců - např. Šmaky šel úplně sám na bránu a částečně díky skvělému výkonu brankáře hostí. Když už to vypadalo na poločasovou remízu, našel Šmaky krásným pasem Svobyho a ten se konečně nemýlil - 1:0. O přestávce proběhla v kabině už tradiční bouřka a bylo to znát:)

Do druhé půle jsme vlítli jako vyměnění a za 6 minut jsme dali 3 góly: nejprve opět Svoby (tentokrát po přesné přihrávce Davida), potom nadvakrát Martin Horák a ve 41. minutě se konečně trefil taky Šmaky - jeho technická střela málem protrhla síť... Zbytek zápasu se už dohrával v poklidu a přidali jsme další dva góly - na 5:0 zvyšoval "Antonín" Tonda Bareš po nahrávce od Martina Horáka a poslední gól zápasu zaznamenal Kristoš (opět nahrávka od Martina).

Pochvalu si zaslouží celý tým - Kucik vychytal druhou nulu za sebou, celá obrana nepustila Střešovice do žádné velké šance a 6 vstřelených gólů je dobrá vizitka pro zálohu i útočníky. Zůstáváme tak na 2. místě s bodíkem na první pozici. Děkujeme soupeři i jeho trenérům za skvělý přístup a přejeme jim úspěch v dalších zápasech - jedná se asi o nejsympatičtější tým soutěže:)