14. kolo: Zličín - Klánovice 0:2 (0:2)

04.04.2012 20:05

Góly: 2x Bílý

První zápas sezony, který jsme vyhlíželi s velkým respektem, jelikož byla herní příprava minimálním. Absolvovali jsme pouze jeden přátelský zápas a první kolo s Miškovicemi odpadlo... Naopak soupeř vlastní UMT, tím pádem se dala očekávat větší rozehranost a jeho výsledek z prvního kola, kde porazil Stodůlky, budil respekt. Proti nám bylo trochu i počasí, na Zličíně foukal silný vítr, byla zima a pršelo…

Kluci chtěli vstoupit do sezony úspěšně, přistoupili k zápasu velmi zodpovědně a na soupeře „vlítli“. Výsledek 0-2 v poločase byl ještě milosrdný, jelikož k tomu zvonila 3x tyč. Druhý poločas jsme hráli opatrněji, aby se nám nestalo to co na podzim, kdy jsme dali soupeři hned na začátku „čuchnout“ a zápas jsme si zbytečně zkomplikovali. Ke konci už docházeli síly, jelikož náš styl „vše dohraj, doběhni, dojezdi po prdeli a dobij .-)))“ je fyzicky náročný…

Jsme za výsledek rádi, vzhledem ke ztrátám soupeřů jsme si upevnili druhé místo a netrpělivě vyhlížíme derby. Oba góly dal Pepa Bílý, který měl hlavně první poločas fantastický. Druhý gól byl výstavní.. střela z 25m z přímého kopu pod břevno…prostě bum bum Pepa no