16. kolo: Chabry - Klánovice 3:4 (3:2)

25.04.2011 14:51

Góly: 2x Šmerda, Kramář, Houžvička

Přípravka MINI 8 odehrála na hřišti v Chabrech jeden za svých nejlepších zápasů. Družstvo Chabry je v tabulce na prvním místě, proto se naši chlapci zprvu trochu báli a již po deseti minutách prvního poločasu jsme prohrávali 3:0. Pak si vzal slovo Patrik Šmerda a vstřelil 2 góly do sítě soupeře a první půlku tak stáhl na 2:3.

Ve druhém poločase nás Chabry neustále tlačily a naši chlapci měli co dělat, aby ubránili branku. Vyrovnávací gól Kramáře na 3:3 situaci trochu zklidnil, nicméně Chabry si nechtěly nechat výhru uniknout a začaly nás tlačit ještě více.

Nakonec měli naši chlapci štěstí a zápas s nejlepším družstvem vyhráli 4:3, díky nádhernému padáčku Houžvičky. Kluci dokázali bojovat i přes to, že vysoko prohrávali a za to jim patří velký potlesk. Sportu zdar!

Odkaz na video ze zápasu: www.youtube.com/watch?v=kisTfR6q304&feature=player_embedded