15. kolo: Klánovice - Březiněves 3:2

01.05.2012 17:01

góly: Chaloupka, Royston, Chvojka

Z dnešního zápasu jsme si konečně chtěli odnést tři body, což se nám také povedlo. Od úvodního hvizdu jsme začali zodpovědně bránit a díky dobrým přihrávkám jsme si vypracovali pár slibných šancí, které jsme bohužel nedokázali proměnit.

V druhé třetině jsme chtěli pokračovat ve stejném nasazení, jako na začátku zápasu, což se nám dařilo a konečně přišel první gól, který dal Tobiáš Chaloupka.

V poslední třetině jsme chtěli dát rychlý gól, abychom mohli hrát v klidu, ale bohužel po několika nepřesných přihrávkách získal míč soupeř a podařilo se mu vsítit. To nás trochu rozhodilo a vzápětí přišla druhá střela, která skončila v naší brance. Naštěstí se kluci vzchopili a podařilo se jim vstřelit dvě branky, které dali Dany Royston a Jára Chvojka.