15. kolo: Klánovice - Kunratice 12:0 (4:0)

14.04.2012 15:14

Góly: 5x Šmákal, 3x Famfulík, 3x Svoboda, Bareš

Vraždění neviňátek - tak by se dal nazvat 4. jarní zápas naší soutěže. Soupeř přijel citelně oslabený oproti podzimu a naši si tak bez problémů vylepšili celkové skóre. Ze 4 jarních zápasů je skutečně famózní - 37:2 (tedy v průměru 9 gólů na zápas).

Asi nejhezčí gól byl hned ten první, kdy Tonda Bareš nahrával a Michal Famfulík z nelehké situace doklepával. Do půle přidal další 2 góly Svoby (jedna asistence od Kristoše a jedna opět od Tondy). Na 4:0 zvyšoval klasickou bombou Matěj Šmákal.

Druhá půle už byla jenom střelnicí - postupně Šmaky, Michal, Šmaky, Tonda, Michal, Šmaky a na konečných 12:0 Svoby. Pochvalu ale zaslouží kromě střelců všichni hráči, David opět zaválel na stoperu, spolehlivě hráli i oba krajní beci - Vojta a Kucik. O půli jsme ze zdravotních důvodů vyměnili gólmana Kubu Radinu a Špageta se taky jednou vytáhla parádním zákrokem.

Paráda, příští týden jedeme na Bílou horu a chceme opěr urvat všechny 3 body:)