15. kolo: Klánovice - Újezd nad Lesy 4:2 (2:1)

12.04.2012 13:49

Góly: 3x Bílý, Parák

Tak jsme se konečně dočkali derby….  Zápas jsme nakonec zvládli, ale průběh se pro nás nevyvíjel vždy zrovna v náš prospěch. Těžký průběh byl zčásti způsoben sílou soupeře (byl ve výrazně lepší formě než na podzim) a našimi občasnými herními výpadky. Soupeř začal velmi aktivně a hned na začátku zahrozil šancí…kluci začali bojovat a asi po 15-ti minutách jsme měli 3 vyložené šance, bohužel bez potřebného efektu. Opět se projevilo již milionkrát omýlané nedáš- dostaneš a rázem jsme prohrávali 0-1 . naštěstí se opět ukázalo, že naše mužstvo má charakter a potřebnou bojovnost…. Vyrovnal Pepa Bílý a těsně před poločasem zvýšil nádhernou brankou Honza Parák.

O přestávce jsme si řekli své a hned na začátku druhého poločasu jsme soupeři odskočili 2 góly Pepy Bílého na 4 – 1 . Ve druhém poločase jsme si vybrali i slabší chvilky, přeci jen je kádr užší a docházejí síly. Kluci obdrželi jeden gól z penalty, ale pak tým podržel výborně chytající Standa Chyba. Konec dobrý, všechno dobré… derby jsme zvládli díky bojovnosti a toto vítězství obzvlášť hřeje, co říkáte?