15. kolo: Meteor - Klánovice 3:1 (2:1)

16.04.2011 18:57

Góly: Svoboda

15. kolo jsme odehráli na hřišti 3. celku tabulky - mužstva Meteoru. Do zápasu jsme přes bloudění mezi jeho hřišti vstoupili výborně, první gól zápasu vsítil v 5. minutě Kuba Svoboda, který krásně vystřelil z poloviny hřiště. Soupeř ve 20. minutě po hezké akci vyrovnal a těsně před koncem první půle zvýšil na 2:1.

Druhá půle byla z naší strany už podstatně horší, sice jsme inkasovali pouze jedenkrát po velkém závaru před naší brankou, ale kluci působili odevzdaným dojmem a o lepší výsledek - na který jsme určitě měli - se dostatečně neporvali. Na druhou stranu je pravda, že jsme již tradičně hráli proti starším klukům a zatímco oni nastoupili k zápasu v 17 hráčích, my přijeli pouze v devíti...