15. kolo: Trója - Klánovice 3:16

17.06.2013 08:21

V pátek 7.6. proběhl poslední soutěžní zápas starší přípravky v sezoně 2012/2013. Po delší době skončilo špatné počasí a byl krásný slunečný den. Naši chlapci a dívka nastoupili proti poslednímu týmu v tabulce Sokol Troja, z důvodu zatopeného hřiště Troji ,byl zápas hrán v Klánovicích.

Před zápasem soupeři říkali " klánovice, ty dáme", byli dost sebevědomí.

Na první gól jsme trochu čekali, ale Tomáš M. dal na 1:0, další přidal Kuba N. a Míša M. ukončil první čtvrtinu na 3:0. Po přestávce Markéta K.

vyslala tvrdou střelu, bohužel nad, ale paráda. Potom Patrik Š. 4:0, Kuba N. další gól, bohužel do vlastní branky 4:1, opět Patrik Š na 5:1,

Markéta 6:1, Troja snížila 6:2, a Kuba N. zakončil druhou čtvrtinu na 7:2.

V třetí čtvrtině trenéři vyztužili obranu, za nemocného Jonáše Z. přešel do obrany Tomáš M. a další branky stříleli Patrik Š. 8:2, opět Patrik 9:2,

Kuba 10:2. Dál Kuba na chvíli zapoměl že hraje fotbal a zkusil házenou, nutno dodat, že takticky zachraňoval. Patrik 11:2, Tomáš 12:2 a takto skončila třetí čtvrtina.

Poslední čtvrtinu zahájil Patrik na 13:2, Kuba 14:2, Troja snížila na 14:3, Tomáš 15:3 a poslední gól symbolicky, Markéta 16:3.

Někteří z našich osvědčených střelců méně stříleli a připravovali šance pro ostatní, brankářem byl místo Pepy Š.,(chytal za mladší tým) Matěj Houžvička a chytal dobře.

Tým skončil soutěž ve spodní polovině tabulky s aktivním počtem gólů ( 124:117)