16. kolo: Bílá Hora - Klánovice 1:4 (0:2)

22.04.2012 19:17

Góly: 2x Famfulík, Svoboda, Rut

Další zápas jsme odehráli na Bílé Hoře a utkání to bylo po všech stránkách výborné. Soupeř hned od začátku střídal celé sedmičky a tím pádem bylo tempo zápasu velmi vysoké. V prvních dvaceti minutách jsme si vypracovali několik pěkných šancí, ale nedokázali je proměnit. Tu největší měl ve 22. minutě Šmaky, ale v tísni střílel z malého vápna mimo. Také soupeř několikrát nebezpečně ohrozil Kucika v brance. Ve 24. minutě utekl Svoby, udělal si stahovačku a v tu chvíli ho soupeř fauloval a kapitán Famfulajs penaltu mazácky proměnil - 1:0. Ve 32. minutě pak vybojoval míč Martin Horák, jeho pěknou střelu brankář jen vyrazil a Kristoš pohodlně doklepával na 2:0.

O přestávce jsme kluky pochválili za skvělý výkon a šlo se do druhé půle. Hned po 5 minutách se mezi obránci protáhl Svoby a zvýšil na 3:0. Po rohu jsme pak dali další gól - trefil se Goran, ale po protestu domácích rozhodčí gól nepochopitelně odvolal. Vzápětí jsme inkasovali na 3:1 - prý po předčasném vyběhnutí hráčů soupeře... Našim klukům již ke konci trochu docházeli síly a málem jsme inkasovali i podruhé - 5 minut před koncem zazvonila tyčka naší branky. Konečné slovo však patřilo našim - Famfulajs parádně trefil přímý kop a bylo to 4:1.

Skvělý zápas celého týmu - výborně zachytel Kucik, na stoperu odehrál výborný zápas Michal (z absence nemocného Davida jsme měli velké obavy), vysoký standard odvedl na beku Vojta, parádně tentokrát vyšel zápas Špagetě. V záloce si výborně vedli všichni - Martin, Tonda i Jonáš. V útoku odehrál svůj nejlepší jarní zápas Kristián, dařilo se i Svobymu a Šmakymu.

A to nejlepší na konec - jelikož Háje jen remizovali v Řepích, vyšvihli jsme se na 1. místo tabulky a boj "o zlato" máme ve svých nohách!!!

Jo a tréňové - prostě paráda, vedení FK Klánovic se bude muset hodně snažit, aby tuto trenérskou dvojici udrželo i po sezóně:)