16. kolo: Dolní Počernice - Klánovice 3:1 (2:1)

22.04.2013 07:53

Gól: Němec

Bohužel jsme i v Dolních Počernicích pokračovali v nedobrých výkonech a prohráli jsme 3:1. Výšková i věková převaha byla jednoznačně na straně našeho soupeře, přesto jsme začali docela dobře a po chytré střele Martina jsme i vedli 1:0. Soupeř využil důraz a výšku útočníků a po rohu srovnal. Druhý gól padl pravděpodobně z ofsajdové situace, kde nepochopitelně mával domácí činovník...

Druhá půle už na výsledku nic nezměnila, sice jsme trefili tyčku, ale soupeř z penalty zvýšil na konečných 3:1. Závěr zápasu byl poznamenán zbytečně konfontační atmosférou vyvolanou několika naprosto hloupými zákroky soupeře.

Prvních cca 10 minut na trávníků strávil nejmladší člen starších žáků Jarda Chvojka (ročník 2011).

Příští týden nás doma čeká momentálně druhé mužstvo tabulky - Kolovraty!!!