17. kolo: Klánovice - Praga 2:2 (2:0)

01.05.2011 12:30

Góly: Šmerda, Houžvička

V pátek 29.4. odehrálo družstvo MINI 8 další zápas. Tentokrát jsme hostili družstvo Praga, se kterým jsme na podzim remizovali. Těšili jsme se tedy na vyrovnaný souboj. V prvním poločase jsme Pragu velmi záhy překvapili gólem Šmerdy a vedli jsme 1:0. Soupeři se ale nevzdávali a občas nás postrašili pěknou akcí před bránou. Po faulu na našeho hráče bohužel Mirovský neproměnil penaltu, ale hosté pár minut před koncem 1. poločasu inkasovali ještě jeden gól, tentokrát byl střelcem borec Houžvička.

Druhý poločas byl v podobném duchu jako první, čili spíše o štěstí. Soupeř nám ke konci zápasu nandal 2 góly a bylo „vymalováno“. Oba týmy potvrdily, že patří právem do první poloviny v tabulce a jejich hra místy předčila duel Barcelona-Real Madrid:-). Sportu zdar!