16. kolo: Přední Kopanina - Klánovice 2:2 (2:1)

16.04.2012 08:45

Branky: Bílý, Nejedlý

Nezvládnutý zápas po všech stránkách… přijeli jsme na hřiště tým , který je v tabulce třetí od konce s tím, že se nám nemůže nic stát a prakticky neexistuje jiná možnost než ta, že si odvezeme 3 body… jaký omyl!!! Standa Chyba se místo do branky postavil do útoku a to byla opravdu chyba…. Honza Kutzendörfer dostal v prvním poločase 2 góly za které úplně nemohl… prostě se svou výškou na míč nedosáhl. Do poločasu jsme po jediné vydařené akci snížili na 2-1… Ve druhém jsme sice začali aktivně, ale bez efektu..a pak opět trápení, trápení a trápení. Nepřesnosti, netýmový výkon….Na 2-2 jsme vyrovnali z penalty asi 7 minut před koncem a to bylo bohužel vše. Nezbývá nám samozřejmě nic jiného, než se dívat dopředu a na tento zápas rychle zapomenout…. Před těžkými 4 zápasy, které nás teď čekají budeme doufat, že Kopanina byla dostatečným ponaučením…