16. kolo: Slavia Malešice - Klánovice "B" 1:7

27.05.2013 08:07
Konečně jsme na venkovní zápas jednou přijeli v hojném počtu... Konkrétně nás bylo 15 zdravých a na kopanou natěšených šviháků. Bohužel se to samé nedalo říct o mančaftu Malešic. Těch se sešlo 7 a ne každý vypadal jako Messi. Po vzájemné domluvě jsme se rozhodli, že zápas odehrajeme jako přátelský a že jim 4 hráče půjčíme na 90 minutové hostování (bez opce).
Počasí skoro letní, 2 věrní diváci a vědomí, že zápas nemůžeme prohrát se projevilo na tempu. K vidění nebyl žádný šlágr, nicméně dominance klánovického mužstva byla velká. V klidu vedené utkání si béčko v pohodě pohlídalo a přidalo 7 pěkných gólů do sítě soupeře. Za zmínku stojí, že Michal Lorenc skóroval za oba týmy (za jeden v 1. a za druhý ve 2. poločase) a také neproměněná penalta končícího matadora Davida Malého.
Po dlouhé době zase tříbodový zisk nás doufejme nabudí a zúročíme to opět v sobotu. Tentokrát máme doma Dolní Počernice, kterým chceme rozhodně vrátit smolnou prohru z konce podzimní části.
Fotbalu zdar!
Matěj Nejedlý