16. kolo: Vinoř - Klánovice 4:5

08.05.2012 19:42

Dnes jsme si za slunečného odpoledne přijeli pro tři body do Vinoře. První třetinu jsme soupeři dokázali, že umíme být důrazní a nepustili jsme ho do žádné větší šance. Naopak my jsme měli šancí víc, než dost a alespoň jednu z nich jsme dokázali proměnit. Naneštěstí jsme chvíli před koncem této třetiny dostali jednu branku kvůli nepozornosti a pozdnímu obsazení hráčů.

V druhé třetině jsme začali se stejným nasazením, jako v první třetině. Bojovali jsme a díky tomu jsme nevyšli gólově naprázdno a vstřelili jsme tři krásné góly z protiútoků.

V poslední třetině jsme výrazně polevili v tempu a soupeř nás ihned potrestal snižujícím gólem na 2:4. Kluci si toto ovšem nenechali líbit a svůj náskok ihned navýšili na 2:5. Ke konci zápasu už jsme neměli síly na odrážení útoků a dostali jsme naštěstí jen dva góly a mohli jsme slavit další jarní výhru.