17. kolo: Chodov - Klánovice 4:5 (3:3)

02.05.2011 12:25

Góly: 4x Lorenc, Fuchs

Reportáž Fukáč: Dorost vyhrál na Chodově 5-4. Celý zápas jsme se potýkali se špatným výkonem rozhodčího, který Chodovu odpustil minimálně 2 penalty. Ve 20. minutě jsme vedli 3:0 a Chodov potom vystřídali 2 hráče, kteří přišli později a naši stopeři si s nimi nevěděli rady a zmatkovali. Naštěstí jsme v koncovce zabojovali a vyhráli. Měli jsme ke konci dost šancí (Katy před prázdnou bránou trefil z malýho vápna tyč!). Byly to nervy. Brankář Šíma dochytal se zraněním a sebezapřením - super.

Reportáž Martin Richtr: Famozní nástup klánovických do utkání brankami ve 3., 7. a 10 minutě byl jako uragán. Trenér Chodova reagoval dvojitým střídáním a hra domácích se rázem změnila. Obrana FK Kl. měla obrovské problémy se střídajícím útočníkem. Domácí vstřelili dvě branky, které jim nebyly uznány pro jasné ofsajdové postavení. Druhou půli zahájili chodovští tlakem, který vedl až k vyrovnání na 3:3. Klánovičtí bojovníci ale nesložili zbraně a vždy stačili reagovat další vstřelenou brankou a to až na konečných 4:5 v 87. min. pro FK Klánovice. Bojovnému a chvílemi vyhrocenému utkání nestíhal nepřesný rozhodčí. Dorostenci opět ukázali obrovskou morální sílu mužstva. Vyzdvihnout je třeba již tradičně vypomáhající starší žáky, neomylného ostrostřelce čtyř branek a brankáře, který chytal od 20. minuty s bolestivým zraněním zad a nemohl se téměř hýbat.