17. kolo: Klánovice - Kolovraty 1:1 (1:1)

28.04.2013 10:42

Gól: Bílý

Na zápas druhého celku tabulky se čtvrtým jsme se celý týden těšili. Podzimní zápas v Kolovratech skončil naší výhrou 7:2, která ale neodrážela skutečný poměr sil na hřišti, a tak jsme čekali perný boj o každý metr hřiště. A očekávání se naplnilo...

Před velmi slušnou návštěvou - která souvisela také se slavnostním předáním dvou krásných sad dresů od KIA MOTORS CZECH s.r.o. a na které přispěla také společnost CAR HOUSE s.r.o. - se od první minuty odehrával skvělý zápas. Soupeř nás v první půli tlačil, ale obrana v čele s brankářem dnes fungovala na jedničku a tak jsme se po vyhraném souboji od Matěje Šmákala a jeho precizní přihrávce radovali jako první - gól dal kolovratský kat Pepa Bílý. V poslední minutě jsme udělali prakticky jedinou chybu, kterou soupeř nemilosrdně potrestal - 1:1.

Přestávka konečně probíhala v úplně jiné atmosféře než v posledních zápasech. Kluky nebylo za co napomínat, jen jsme jim připomínali, že musí být i nadále trpěliví a silní v osobních soubojích. Pakliže první půle patřla spíše hostům z Kolovrat, tak ve druhé jsme měli více ze hry zase my. Navíc se Kuba i brankář soupeře několikrát vyznamenal v bráně a zápas tak směřoval ke spravedlivé remíze. Dvě minuty před koncem dokázal Pepa Bílý nádherně přelobovat gólmana, ale balón skončil na břevnu kolovratské branky. Výborný zápas, chválíme všechny kluky, kteří proti věkově i fyzicky silnějšímu soupeři, obstáli a oceňujeme kvalitu našeho tradičního soupeře.

Děkujeme také všem ostatním klukům z týmu, kteří se do nominace nevešli, že nás přišli povzbudit a oblékli se také do nových dresů KIA. Celkem si tak zápas vychotnalo 21 starších žáků...

Díky panu Bartákovi za skvělé fotky z tohoto zápasu: fk-klanovice-2000.rajce.idnes.cz/27.4.2013%2C_FK_Klanovice_vs._Sokol_Kolovraty/

a zde je fotoreportáž z minulého kola v Počernicích: fk-klanovice-2000.rajce.idnes.cz/21._4._2013%2C_TJ_Sokol_Dolni_Pocernice_vs._FK_Klanovice/