17. kolo: Klánovice - Slavoj Podolí 2:3 (0:1)

29.04.2012 13:11

Góly: Šmákal, Rut

K dalšímu zápasu jsme nastupovali s vědomím, že jsme dokázali skvělými jarními výkony vybojovat aktuální první pozici v soutěži. Bohužel, zápas proti Podolí odehrálo jiné mužstvo, než to, na které jsme byli tak pyšní po posledním zápase na Bílé Hoře. Kluci nastoupili k zápasu s pocitem, že se nám nemůže nic stát a že si pohodlně zajistíme další výhru. Bez bojovnosti a bez pohybu se však hrát nedá a tak jsme dostali facku, kterou jsme si asi zasloužili...

První poločas hrál každý na sebe, přesné přihrávky by se dali spočítat na prstech jedné ruky a do pořádné šance se dostal pouze Šmaky, který ji však (bohužel už klasicky) zazdil ranou mimo branku. Ve 33. minutě nás soupeř, který asi nebyl tak fotbalový, ale bojoval urputně o každý balón, poprvé potrestal a do poločasu jsme šli za stavu 0:1. V kabině byla poločasová bouřka, ale nebylo to nic platné. Dnes se nedařilo vůbec nikomu a nikdo si na sebe také nevzal alespoň snahu strhnout ostatní...

Ve druhé půli se nejprve pěkně trefil Šmaky a srovnal na 1:1. Pak jsem cca 5 minut předváděli alespoň trošku fotbal, ale gól jsme nedali a naopak soupeř zvýšil po protiútoku na 2:1. Naši ještě jednou vyrovnali, když Kristoš přesně placírkou obstřelil brankáře. Závěr však rozhodl o tom, že zůstaneme bez bodu. Po faule ve vápně přidal soupeř vítězný gól na 3:2.

Pozici na prvním místě jsme si tak užili přesně týden a jen doufáme, že si kluci ze zápasu odnesli jasný vzkaz: bez bojovnosti a s přehnaným sebevědomím se vyhrávat nedá... Dokázat zlepšení můžeme příští neděli v Bohnicích.