17. kolo: Vršovice - Klánovice 4:3 (3:1)

01.05.2011 12:22

Góly: 2x Svoboda, Beránek

Utkání jsme začali výborně, hned v 1. minutě utekl Kuba Svoboda a bylo to 1:0. O chvilku později nás rozhodčí obral o jasnou výhodu, opět Kuba se řítil sám na branku, ale akce byla zastavena. Hned z protiútoku jsme po faulu a následné penaltě inkasovali. Do půle jsme měli ještě několik dobrých šancí, góly ale dával náš soupeř a prohrávali jsme 1:3.

Druhé půle začala opět výborně, Kuba přidal 2. gól a bylo to 2:3. Pak měli velké šance postupně Vojta Hašpl, Míša Havelková a Sebastian Tumpach, gól ale dal soupeř a zase to bylo o 2 góly. V posledních minutách jsme tlačili, po faulu na Kubu proměnil Dan Beránek penaltu a opět byla remíza na dosah... V poslední minutě jsme ještě zahrávali přímák, ale gól už nepadl.

Výborný a bojovný výkon všech kluků a Míši, ale na body jsme bohužel zase nedosáhli...