18. kolo: Klánovice - Dolní Počernice 4:1 (1:1)

07.05.2010 15:45

Z očekávaného jasného vítězství se nakonec vyklubalo páteční drama. Soupeř nás v 5. minutě vyšachoval v obraně a vedl 1:0. V 9. minutě vystřelil z dálky Matěj Šmákal a jeho nepřesnou střelu tečoval ve vyrovnávací gól Martin Horák. Zbytek poločasu jsme útočili, ale druhý gól se nám střelit nepodařilo.

I druhý poločas se hrálo prakticky stále na jednu branku, trefili jsme i dvakrát tyč, ale vedoucí gól ne a ne přijít. Až pět minut před koncem se nádherně z dálky trefil Michal Famfulík a vedli jsme 2:1. Najednou to začalo jít a od dvě minuty později dal svůj první gól za desítky taky Honza Kutzendorfer a rovněž prvním jarním gólem uzavřel minutu před koncem Kristián Rut.

Docela dobrý výkon, ale veliké trápení v neproměnování šancí by nás mohlo v příštích zápasech mrzet.

góly: Martin Horák (9.), Michal Famfulík (45.), Honza Kutzendörfer (47.), Kristian Rut (49.)