18. kolo: Libuš - Klánovice 1:0 (0:0)

07.05.2013 10:51

Kluky potkala další zkušenost… nemyslím ani tak s těžkým terénem (hřiště bylo značně podmáčené), ale tentokrát zkušenost se soupeřem, který neváhal hrát za hranicí pravidel. Některé zákroky nepatřily ani do kategorie starších žáků. O to více nás pak mrzí prohra…. Byli jsme jednoznačně lepším týmem a na šance jsme vyhráli cca 10-2. Soupeř nás bohužel ukopal a my jsme se porazili sami neproměněnými šancemi , jako už v několikátém zápase. Odhaduji , že naše produktivita je asi tak jeden gól na 20 šancí….

Už druhý zápas zaslouží absolutní pochvalu obrana ve složení Famfulík, Duong, Kučera a Bareš… kluci hrají spolehlivě a bez chyby… výborná vyhlídka na příští rok !!!

Na jaře se nám nedaří, prohráváme, ale pocitově se tým zvedá… už druhý zápas jsme odbojovali a klukům nelze nic zásadního vyčítat... I když soupeř měl 10 hráčů ročníku 98, byli jsme lepší na hřišti. Pakliže kluci bojují, zlepšují se a víme, že příští rok zůstane 80% mužstva pohromadě, nebudeme ze současných výsledků dělat vědu… naopak, myslím, že můžeme být celkem optimisté.

... reportáž přímo od válečného zpravodaje pana Bartáka na následujícím odkazu, jeden drsný faul je zaznamenám přímo na fotografii - hledejte:)

fk-klanovice-2000.rajce.idnes.cz/4.5.2013_FSC_Libus_vs._FK_Klanovice/