19. kolo: Bohnice - Klánovice 0:3 (0:1)

08.05.2012 19:33

Branky: Němec, Bílý, Nejedlý

Tak tento zápas jsme si přáli hodně moc zvládnout…V případě úspěchu by to znamenalo udělat výrazný krok k vytouženému druhému místu…. No a povedlo se!!!!! Měli jsme malé obavy, jelikož chyběl v brance Standa Chyba a do branky se musel postavit Matěj Šmákal, navíc jsme měli na střídání jen jednoho hráče…..Kluci , ale od začátku hráli soustředěně a bylo jasné, že zápas nemohou prohrát, hráli naplno a na hranici obětavosti.  Byli jsme lepší, měli jsme hodně šancí a mohli dát klidně 7 gólů… byl znát Ondra Nejedlý, který hru oživil a dal sílu našemu přechodu do útočné fáze. Malý útlum nás potkal na začátku druhé půle (tyč a dvě šance soupeře), ale jinak jsme měli zápas pod kontrolou a ukázali že klánovičtí starší žáci jsou vlčáci co nic nevypustí  Všechny branky padly po standardních situacích,  první branka po dorážce po přímém kopu a další dvě krásnými střelami z přímého kopu. Kluci jsou opět na vítězné vlně, věří si a to je dobrá zpráva !!!!