19. kolo: Klánovice - Lipence 3:1 (1:0)

13.05.2013 08:38

Góly: 2x Bílý, Svoby

Domácí zápas jsme odehráli netradičně na hřišti Lipenců kvůli podzimní výměně. Chyběli nám 4 hráči základní sestavy a tak jsme museli malinko improvizovat. V první půli jsme opět spálili 99% šance - 2x Svoby, 1x Famfulajs a tak jsme vedli pouze 1:0 po sólu ala Maradonu v provedení dobře naladěného Pepy... Jinak to ale z naší strany moc dobrý výkon nebyl a tak jsme museli kluky o poločasu důrazně srovat...

Na 2:0 zvyšoval probuzený Svoby - rovněž po krásném sóle přes obránce. Pak jsme se uklidnili a začali hrát hezčí fotbal a mohli přidat další góly - Martin Němec málem urazil břevno a z přímáku šla jeho střela těsně vedle. Soupeř pak 7 minut před koncem stihl snížit a o pár minut nám zatrnulo - další jeho šance skončila těsně vedle. Konečné slovo měl ale opět Pepa - snad poprvě v životě jsme ho viděli zařvat radostí - 3:1.

Druhá půle už byla lepší, vítězství je zasloužené a nyní nás čekají už samé těžké zápasy - venku Tempo a Uhříněves, doma Újezd Praha 4 a Braník.